Sayfa 680/997 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 5,433 - 5,440 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by rxpu Yazıyı Oku
    Türkiye'de 5 milyon TL değere sahip 1 milyon adet ve üzeri konut var mıdır hakikaten ?

Varsa iyi kaynak. Lokum gibi para. Bugüne kadar niye durmuşlar?

Birden fazla toplam ev tutarı 5 milyon TL üzerinde olanlardan almaları lazım aslında...

2.  Alıntı Originally Posted by gundwane Yazıyı Oku
    Yüzde 50 dolardayım dedin di..
    Maliyetin kaç..
    Ne zaman aldın..??
    Gecen hafya %20 sini sattim
    5.9 civaridi ort maliyet oralardan spot dan % 20 verdim o parayla garan akbank alip zaman kaybini fazlasiyla aldim
    Keske hepsini ciksaydim
    Iste yasanan kriz siyasi kaos engel oluyor dolardan cikmama
    Endeks 95 gap ini kapatırsa full cikicam dolardan

3.  Alıntı Originally Posted by vicente Yazıyı Oku
    Aynen oyle
    Dth lar ya 5 dogru ya 6.5 a dogru bozulacak
    Ordan sonra buyuk dolar rallisi baslar
    Bana bir izah edin 3 ayda 1000 p indirim yasanan onca olumsuz sey bugun dahi beklenenden sert risklinindirim ve gidemeyen dolar
    Neden gidemiyor ???
    Tüm yandaş basın yayın organları hep birlikte farklı bir resim gösteriyorlar da ondan.

DTH tutanlar bunun farkında.

Benzer durum dünya ham petrol fiyatlarında da yaşanıyor, venezuella, iran, rusya kazanmasın diye ABD fiyatları kontrol altında tutuyor, bir silah gibi.Dolarda da aynı durum var, gün gelir, bu çakalın da ipini çekerler.Bilirler, Trump'ın seçimlerden hemen önce kimden darbe alacağını.

1999 da Rusya ödeme güçlüğü çekmeye başladığında, altın satmaya başlamıştı, o günleri takip edenler iyi bilir, Rusya'nın bu oyununu bozmak için, altının onsunu 280 dolara düşürdü ABD.

Sabretmek gerekiyor, kimse bugunden yarına tutayım diye dolar almıyor, almaz.

Ama nereye gittiğimizi görebilenler, hisse yerine dolar tutuyor, hem olası bir hareketten kazanmak hem de çökecek olan bistte, zamanında iyi fiyattan hisse alabilmek için.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by discretus Yazıyı Oku
    boş boş konuşma.. ayda 80 veya 100.. bunun %45 i ni neden vergi versin adam..it gibi çalışacak ve sonra her ay 40-50 bin tl vergi verecek.. ?onun yerine kamu tasarruf yapsın.. ayrıca seni ilgilendirmeyen konulara neden bulaşıyorsun.. eğer vergiler normal diyorsan bunu alıntı yapmadan kendi fikrin üzerinden tartış..olaylardan haberin yok.. burada manasız şeyler yazmakta üstüne yok..evet fazla vergi istemiyoruz..
    Manasiz yazan sensin

Ayda 80 bin tl kazanan adamdan bahsediyoruz

Ayda 80 bin tl amerikada bile cok cok iyi para

Bogazina kadar borclu ulkede kimden vergi toplanacakti? Sokaktaki dilencidenmi?

Ben senin mantigini anlamadim. Jet sosyeteyi savunuyorsun

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by EREGLTUPRS Yazıyı Oku
    Mal mısın kardeşim...% 35 e giren bir sürü insan var ülkede...
    Mal olan sensin

Turkiyenin resmi olarak %70 i asgari ucretle calisiyor

Sen azinligi yani %30 a gelen vergiyi sikayet ediyorsun

Hakkaten tuhaf insanlar var aramizda

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    1999 da Rusya ödeme güçlüğü çekmeye başladığında, altın satmaya başlamıştı, o günleri takip edenler iyi bilir, Rusya'nın bu oyununu bozmak için, altının onsunu 280 dolara düşürdü ABD.
    Hisse.net faaliyetine 1999 da başladı, biz üye olan ilk 400 civarında kişiydik.

O günlerde de, bilip bilmeden atan tutan vardı, bugünkü kadar olmasada.

Kardeşim bunun çıkarma maaliyeti 650 dolar, ne 350 doları..! diyen mi dersin, bize dünyadaki arz/talep mantığını açıklayanmı.

Borsalarda işlem yapan önce şunu iyi bilecek, dolarda, altında ve petrolde arz ve talep makası çalışmaz.

Bunlar ABD denen eşkiyanın silahlarıdır, oyun alanıdır.

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Manasiz yazan sensin

Ayda 80 bin tl kazanan adamdan bahsediyoruz

Ayda 80 bin tl amerikada bile cok cok iyi para

Bogazina kadar borclu ulkede kimden vergi toplanacakti? Sokaktaki dilencidenmi?

Ben senin mantigini anlamadim. Jet sosyeteyi savunuyorsun
    benim mantığımı anlayamazsın çünkü trolsun.. işine git.. 100 bin tl ayda kazanacam ve bunun 40-50 bin tl sini devlet alacak.. benim elime 50 bin tl para kalacak.. kimse çalışmaz.. komunist sistem mi burası..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

ülke boğazına kadar borçlu.. ama ben değilim.. beni ilgilendirmiyor.. haaa.. ben yine vergi koyacam dersen millet bu parayı vermemek için elinden geleni yapar.. varlıklarının komposizyonunu değiştirir.. hatta çok zenginler arasında paralarını yurtdışına taşıyan bile vardır.. basında çıkıyor haberleri..

başkalarının borcunun bizim üzerimize kalmasını bile normalleştiren tipler burada gelip manasız laflarla ortamı germeye çalışıyorlar..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 680/997 İlkİlk ... 180580630670678679680681682690730780 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •