Special Days Image
Sayfa 768/997 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778818868 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 6,137 - 6,144 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    sen ya yazdığını bilmiyorsun ya da okuduğunu anlamıyorsun..?
    iddiana göre chreysler yaptığı merger ile pazarın %90'nu kontrol edecek
    yani toyota.vw,nissan, ford,mercedes,honda,hyundai.. vd. pazarın sadece %10'na sahip..?
    suyla giden araba yapsalar belki global marketin %90'nına sahip olabilirler..!!
    sen asıl okuduğunu anlamamışsın bu birleşmeyle üç beş global şirket piyasanın yüzde 90ını kontrol edecek diyorum . Orada göster chrysler-psa pazarın yuzde 90ının kontrol edecek lafını ben özür dileyeceğim.Gösteremezsen sen özür dileyecekmisin. sunu yazmışım aç bak " bugün psa peugeot ile fiatchrysler birleşti. 4 büyük şirket dünya oto pazarının yüzde 85-90ını elinde tutuyor.Neden birleştiler çünkü arac pazarında otomasyon artıyor ama karlarda azalıyor.Kapitalizmin kendine içikin kuralıdır sabit sermaye ve amakineleşmenin ürün içindeki payı arttıkça üretimden elde edilen artı değeri artırmak giderek daha büyük teknoloji ve verimlilik gerektirir."

2.  Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    sen asıl okuduğunu anlamamışsın bu birleşmeyle üç beş global şirket piyasanın yüzde 90ını kontrol edecek diyorum . Orada göster chrysler-psa pazarın yuzde 90ının kontrol edecek lafını ben özür dileyeceğim.Gösteremezsen sen özür dileyecekmisin. sunu yazmışım aç bak " bugün psa peugeot ile fiatchrysler birleşti. 4 büyük şirket dünya oto pazarının yüzde 85-90ını elinde tutuyor.Neden birleştiler çünkü arac pazarında otomasyon artıyor ama karlarda azalıyor.Kapitalizmin kendine içikin kuralıdır sabit sermaye ve amakineleşmenin ürün içindeki payı arttıkça üretimden elde edilen artı değeri artırmak giderek daha büyük teknoloji ve verimlilik gerektirir."
    boşver laga lugayı laf kalabalıklığı yapıyorsun
    4 tane büyük şirket adlarıyla yazıp market paylarını göster %90 nasıl toplanıyor görelim..

3. Loner Hocam, ne derse he de, haklı cıkmana imkan yok.

4. Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

ABD Başkanı Donald Trump, "Suriye sınırında başkaları devriye atabilir. Bazı askerleri geride bıraktık, çünkü petrolü elimizde tutacağız. Petrolü seviyorum." dedi.
    Trump,"Açıkçası Suriye sınırında başkaları devriye atabilir. Ve Türkiye 1000 yıldır savaşıyor, bırakın sınırla uğraşsınlar. Biz uğraşmak istemiyoruz, biz askerlerimizi eve getirmek istiyoruz. Ve bazı askerleri geride bıraktık, çünkü petrolü elimizde tutacağız. Petrolü seviyorum. Petrolü elimizde tutacağız. Kürtlerle çalışıyoruz ve doğrusu Türkiye ile çalışıyoruz.Birçok ülke ile çalışıyoruz." ifadelerini kullandı.

5. Kara liste affı için kanun teklifi

İYİ Parti, bankalarda bulunan Kara liste için sicil affı istedi.

Muğla Milletvekili Metin Ergun'un kanun teklifi uyarınca, bankalara olan borcunun geciken kısmını 8 ay içinde ödeyen ya da yeniden yapılandıranlar, kara listeden çıkarılacak.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...n-teklifi.html

Karşılıksız çek yasasının tahribatı ortadayken, adamların uğraştığı şeylere bak.

Geciken kısmı 8 ay içinde ödeyecek, sonra daha büyük takacak, bu bankalar yer mi bunu.

6.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Kara liste affı için kanun teklifi

İYİ Parti, bankalarda bulunan Kara liste için sicil affı istedi.

Muğla Milletvekili Metin Ergun'un kanun teklifi uyarınca, bankalara olan borcunun geciken kısmını 8 ay içinde ödeyen ya da yeniden yapılandıranlar, kara listeden çıkarılacak.

http://www.cumhuriyet.com.tr/haber/t...n-teklifi.html

Karşılıksız çek yasasının tahribatı ortadayken, adamların uğraştığı şeylere bak.

Geciken kısmı 8 ay içinde ödeyecek, sonra daha büyük takacak, bu bankalar yer mi bunu.
    benim hergün gectiğim yol üzerinde son bir ayda 3 esnaf, küçük esnaf kapatıp gitti. Bugun alacaklıları onları arıyordu da adamlar kaçmış.Bankaların bu durumdaki bir ekonomide bu tür şeyleri ciddiye alacağını zannetmiyorum.

Alıntı Originally Posted by loner Yazıyı Oku
    benim hergün gectiğim yol üzerinde son bir ayda 3 esnaf, küçük esnaf kapatıp gitti. Bugun alacaklıları onları arıyordu da adamlar kaçmış.Bankaların bu durumdaki bir ekonomide bu tür şeyleri ciddiye alacağını zannetmiyorum.
    Kara liste hep durur af maf hikaye, şartmı koşacaksın bunlara illa kredi vereceksin diye, saçmalık...
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 768/997 İlkİlk ... 268668718758766767768769770778818868 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •