Sayfa 546/997 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,361 - 4,368 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. don't be a fool ile bir mektubu bitirmek ne demek yahu..?

2. Mektup Türkçe kaynaklara da düştüğüne göre (Türkçe) link de verebiliriz artık. Yazdım, sildim trump'ın söylediklerini. İsteyen linki takip edip okur nasılsa. Ben başıma iş açmayayım.

https://haber.sol.org.tr/dunya/trump...al-olma-272539
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

3.  Alıntı Originally Posted by reber Yazıyı Oku
    Aman allahım dün apo nun koynunda yatan adama şimdi doğu bey demek haaa!!! hiç ama hic utanmadan bunu soyleyebiliyorsunuz ya hayran oldum sizin içi dolu milliyetciliginize... içerde yatınca onurlu mu oluyor insanlar... Apo da yatiyor yoksa o da mi ? Çok merak ediyorum bu benim ülkem için içeride yatan adam bu siyaseti yapabilmek için finansi nereden sağlıyor. 30 -40 senedir hiçbir başarısı olmadan devlet desteği almadan paraları nereden buluyor. Saadet veya refah seçmeni gibi bol parası olan veya olmayan hatta çocuklarına yedirmeden partiye bagislayan seçmen profili de yok..! Yoksa fabrikaları falan mi var para yağıyor. Besim tibuk bile dayanamadı... Umarım dış ülkelerden yardım falan almiyordur. Yoksa VATAN hayinligine girer değil mi... Sanırım o da kandirildi diyeceksiniz şimdi... ve uzayacak...
    Sizin oralarda siyaset parayla yapılıyor herhalde... "Mustafa Kemal'e Vahdettin şu kadar altın vermiştir." diyenlerden az da olsa farkın olsun, önüne ne üflerlerse kabulümdür diyen rebel!

Sahi Apo'ya İmralı'ya şimdi selam yollasa ve açılımcı olsa, Türk Ordu'su katliam yapıyor, Evet biz 5 milyon Ermeni'yi katlettlk, soykırım yaptık dese hoşuna gider miydi rebel?

Sahi senin partin var mı?

Varsa ülke sorunları hakkında ne düşünüyor?

Partin yoksa olabilir tabii

Engin fikirlerin ne ülken için, insanlar için?

Alıntı Originally Posted by kızılyıldız Yazıyı Oku
    siz bu şahsı iyi araştırın bence.

her devrın adamıdır kendisi..
    Gizemli bilgili arkadaşım kızılyıldız, neden bildiklerini anlatıp da insanlara bi iyilik yapmıyorsun?

Bir konuda hakkını teslim etmek gerek sana kızılyıldız...

Evet her devrin adamı... Her fetret devrinin adamı... Her devirde içerde....

4.  Alıntı Originally Posted by MKA55 Yazıyı Oku
    Sizin oralarda siyaset parayla yapılıyor herhalde... "Mustafa Kemal'e Vahdettin şu kadar altın vermiştir." diyenlerden az da olsa farkın olsun, önüne ne üflerlerse kabulümdür diyen rebel!

Sahi Apo'ya İmralı'ya şimdi selam yollasa ve açılımcı olsa, Türk Ordu'su katliam yapıyor, Evet biz 5 milyon Ermeni'yi katlettlk, soykırım yaptık dese hoşuna gider miydi rebel?

Sahi senin partin var mı?

Varsa ülke sorunları hakkında ne düşünüyor?

Partin yoksa olabilir tabii

Engin fikirlerin ne ülken için, insanlar için?

Gizemli bilgili arkadaşım kızılyıldız, neden bildiklerini anlatıp da insanlara bi iyilik yapmıyorsun?
    anlatmak uzun sürer.

Kıbrıs meselesi kitabını alın okuyun ne demiş zamanında.

ikibine doğru dergisini çıkardı

dagdakleri nasıl övdükleri zamanında

dergiyi okuyarak görebilirsin.

5.  Alıntı Originally Posted by kızılyıldız Yazıyı Oku
    anlatmak uzun sürer.

Kıbrıs meselesi kitabını alın okuyun ne demiş zamanında.

ikibine doğru dergisini çıkardı

dagdakleri nasıl övdükleri zamanında

dergiyi okuyarak görebilirsin.
    Kıbrıs meselesi konusunda özeleştirisini yapmış hatasından dönerek Rauf Denktaş ile davaya baş koymuşlardır.

Hatasından dönmeyip "ilkeli" davransa, daha belediye Başkan'ı bile seçilmeden gidip Akıncıyı ziyaret edenler gibi olsa hoşunuza gider miydi?

Sahi ilkeli tertemiz bir adayın, partin varsa destekleyelim Kızılyıldız...

6.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Mektup Türkçe kaynaklara da düştüğüne göre (Türkçe) link de verebiliriz artık. Yazdım, sildim trump'ın söylediklerini. İsteyen linki takip edip okur nasılsa. Ben başıma iş açmayayım.

https://haber.sol.org.tr/dunya/trump...al-olma-272539
    Yarın "Bayram"... Erken kalkıp en güzel kıyafetlerini giyip büyüklerinin ellerinden küçüklerinin gözlerinden öpeceksin ekfuture.

Geç oldu... Yat... Uyu... Dinlen... İyi geceler...

Harbiden...

maocular, pol potçular, türk düşmanları ortaya çıkıyor.
    50 yıldır %0.2 oy alıp zırhlı kadillakla gezen adamın kuyrukçularını ifşa ettik, iyi ettik.

osmanlıdan türkiye cumhuriyetine devletimize, tarihimize, askerimize düşman, apoya çiçek verenlere inanmayın.
    bunlar 30 kılık değiştiren aslında türk düşmanı, devlet düşmanı maocu komonistlerdir.
    rahmetli muhsin başkan zamanında bunların ipliğini pazara çıkarmıştır.
    bunlar gizli pkk sempatizanıdır..,

çin'i kendine örnek alanın sonu mankurt olmaktır.
    Allah devletimizi, milletimizi bu eoka destekçilerinden, maocu ajanlardan korusun.

türklüğünü unutmayanlara selam olsun!
    https://youtu.be/alF-GQpqNe8
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir. Tamamı kafadan salladığım şahsi paylaşımlardır.

8.  Alıntı Originally Posted by MKA55 Yazıyı Oku
    Kıbrıs meselesi konusunda özeleştirisini yapmış hatasından dönerek Rauf Denktaş ile davaya baş koymuşlardır.

Hatasından dönmeyip "ilkeli" davransa, daha belediye Başkan'ı bile seçilmeden gidip Akıncıyı ziyaret edenler gibi olsa hoşunuza gider miydi?

Sahi ilkeli tertemiz bir adayın, partin varsa destekleyelim Kızılyıldız...
    terörbasıda özür diledi

pişmanım dedi.şehit ailelerinden özür diledi

napalım şimdi onudamı destekleyelim.

bırakın bunları herdevrin adamıdır diyorum.

benım adayım yok partımde yok

mecburmusunuz birilerini desteklemeye

Sayfa 546/997 İlkİlk ... 46446496536544545546547548556596646 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •