Sayfa 242/997 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,929 - 1,936 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. sanırım ekim ayı itibarı ile elektriğe yine zam var
    80 milyonu her fırsatta düdükleyen hükümet şu 5 milyon suriyeliyi yollasada biraz nefes alsak

bugün e devlette mail ile trafik cezası düzenlendigini gördüm 15 gün önce pazar gününe ait
    oysa öğün dışarı çıkmadım aracım otoparkta bunu güvenlik kameralarıyla ispatda edebilirim
    hayali cezalarda yazılmaya başladı

2. tamammm işaret verildi,rokete hazırız. havuzcular dolar al tavsiyesi vermiş.onları takip etsek yeter.

sabah.jpg

Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    sanırım ekim ayı itibarı ile elektriğe yine zam var
    80 milyonu her fırsatta düdükleyen hükümet şu 5 milyon suriyeliyi yollasada biraz nefes alsak

bugün e devlette mail ile trafik cezası düzenlendigini gördüm 15 gün önce pazar gününe ait
    oysa öğün dışarı çıkmadım aracım otoparkta bunu güvenlik kameralarıyla ispatda edebilirim
    hayali cezalarda yazılmaya başladı
    Eminmisin, benim uzaktan kız yeğen "Baba ben oradan hic geçmedim, cezaya itiraz edelim " demiş ve itiraz etmişler, mobese fotosu gelmiş "AAA... Geçmişim yahu, bayağı da güzel çıkmışım." demiş!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

4.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Eminmisin, benim uzaktan kız yeğen "Baba ben oradan hic geçmedim, cezaya itiraz edelim " demiş ve itiraz etmişler, mobese fotosu gelmiş "AAA... Geçmişim yahu, bayağı da güzel çıkmışım." demiş!
    Çok yaşayın Reha Bey..inşallah bende göreyim...

5. 20 senelik ehliyetim ile tek ceza yemiş değilim istanbulda. Yukarıda ki bi arkadaş yazmış geçmişe dönük ceza çıktı diye. Şimdi bakayım dedim ve 27.02.2019 tebliğ edilmemiş ceza var. Yoldadır yani. En son temmuzda vergileri öderken bakmıştım bir cezam vs var mı diye ve yoktu. Bu nasıl mantık 7 ay sonra ceza tebliği? Cezamda hız sınırını %10-30 arası aşmak gözüküyor maddesi.geçen biyerde okumuştum adamın tekine sadece e5 te hız sınırından dolayı 30 tane ceza gelmiş diye. Umarım öyle birşey olmaz.

Alıntı Originally Posted by Sugosu82 Yazıyı Oku
    20 senelik ehliyetim ile tek ceza yemiş değilim istanbulda. Yukarıda ki bi arkadaş yazmış geçmişe dönük ceza çıktı diye. Şimdi bakayım dedim ve 27.02.2019 tebliğ edilmemiş ceza var. Yoldadır yani. En son temmuzda vergileri öderken bakmıştım bir cezam vs var mı diye ve yoktu. Bu nasıl mantık 7 ay sonra ceza tebliği? Cezamda hız sınırını %10-30 arası aşmak gözüküyor maddesi.geçen biyerde okumuştum adamın tekine sadece e5 te hız sınırından dolayı 30 tane ceza gelmiş diye. Umarım öyle birşey olmaz.
    35 Senede 3 cezam var, ikisi haksız biri haklı ceza.

1.Sigortasız araba kullanma, bilenler bilir eskiden sigorta ruhsata işlenirdi, kâğıt ruhsat çıkınca aklımıza hiç gelmedi geçirdiler.

2. Bizansa giderkene yıl 1987 filan, önümde yüklü BMC TM 140 rampada mazot degil, Seyitömer kömürü yakıyor mübarek, nasil duman atıyor solladik, tepede trafik öptü HAKLI.

Eskişehir cevre yolunda, sene 1992 filan 62 km. ilen ceza yedim AMK!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Ahmetg Guest
    TSK bir askerin malvarligini nasil tespit ediyor? Digital ortamda boyle bir sey oldugunu zannetmiyorum peki bu adami nasil yakalamislar?

http://www.hurriyet.com.tr/gundem/de...etmedi-3539782

IMF/Rice: Türkiye'nin IMF'den finansal destek, program talebi yok

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 242/997 İlkİlk ... 142192232240241242243244252292342742 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •