Sayfa 591/997 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,721 - 4,728 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    47 saat kaldı

Bileydim böyle diyeceğini

247 saat verirdim

Denetlemedeyim bende, arada mod'ları memleketlerinde denetliyorum

48 saat sonra bende döneceğim ist. la

Not: yarın ayhan ile de gündüz görüşebiliriz

Hiç kızmaz bana ceza verdiğim için , az önce konuştuk
    Birde su reha kaya gibi vucudun arka bolgesini kufur niyetine kullananlara el atsaniz. Kac defa uyardik kimse birsey yapmiyor

Alıntı Originally Posted by BORA YAŞAR Yazıyı Oku
    Sağol varol Selim...

Bu arada...

Ayhan bey dönene kadar (cezası kaç gün ise) o kadar ceza veriyorum ben de kendime...

Çünkü her ne dediyse, belki küfür sözlüğüm o kadarına yetmez ama, paylaşıyorum...

Ayhan Bey dönene kadar.

Hoşçakal başlık...
    sn. bora yaşar bu başlıkta yazan 8-10 degerli insandan biridir. çoğu zaman fikirlerine katilmasam da, yazdiğı hersey dolu olan her zaman istifade ettigimiz forumdaslardan biridir.

ona karsi yapilanlar ve siteminde son derece haklidir.

yonetimin bu konuda (ozellikle baslikta ne kosulacagi ve icerigi asan yazilar icin) bir degisime gitmesi lazim. en azindan yogun fikirlerin tartisildigi belli basli basliklarda

3.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn. bora yaşar bu başlıkta yazan 8-10 degerli insandan biridir. çoğu zaman fikirlerine katilmasam da, yazdiğı hersey dolu olan her zaman istifade ettigimiz forumdaslardan biridir.

ona karsi yapilanlar ve siteminde son derece haklidir.

yonetimin bu konuda (ozellikle baslikta ne kosulacagi ve icerigi asan yazilar icin) bir degisime gitmesi lazim. en azindan yogun fikirlerin tartisildigi belli basli basliklarda
    Sizinle pek konuşmadık .

Ama bazıları insanların kendi gibi sandıkları için dürüst konuşsa bile inanmıyorlar güvenmiyorlar .

Geçen dolar sattım diye inanmadılar laf attılar döviz fişi atayım dedim sende aldığını ispatlayacaksın ama dedim .

Ses soluk çıkmadı tabi .

Trol yalan söyleme yönlendirme kendi tatmin etme yeri bir nevi mastürbasyon yapmak hobileri olmuş .

Kalite çok bozuldu aynı Twitter gibi eskiden site alan adı bir kurumdan alınmadıysa üye olunmuyordu o etken bence

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,578
     Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    SavaşC ne kadar ceza aldı mod abi.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
    Dönünce öğrenmiş olursunuz, üyeler kaç gün ceza aldı diye forumda yazmıyoruz

Ayhan ve Bora bey sevdiğim kişisel dostlar olduğu için yazdım
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    zaten rakı masasında millete o kadar laf yetiştireceğime ya o masayı terk ederim ya da yöneticiliği..!!
    Yine yanlış düşünce

Cevap verdiğim üyemiz ile yıllara dayanan forum dostluk kardeşliğimiz var, iki elim kanda olsa da cevap vermeye çalışırım
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Karadenizin yeşillikler diyarı..şehri İstanbul .
    Gönderi
    19,578
     Alıntı Originally Posted by altınorta Yazıyı Oku
    SavaşC ne kadar ceza aldı mod abi.

SM-C5000 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
     Alıntı Originally Posted by realities Yazıyı Oku
    zaten rakı masasında millete o kadar laf yetiştireceğime ya o masayı terk ederim ya da yöneticiliği..!!
     Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn. bora yaşar bu başlıkta yazan 8-10 degerli insandan biridir. çoğu zaman fikirlerine katilmasam da,
    Yorumunuz için bora bey teşekkür eder mi bilemem

Onu savunduğunuz için

Ben sadece bu başlıkta değil forumdaki tüm yazılarını okuduğum ender 1 - 2 kişiden birisidir.

Ve fikirlerine katılırım, yönetimle ilgili kısmı hariç

Bana kimsenin bora yaşar beyi savunmasına gerek yok, o beni iyi bilir, ben onu iyi bilirim

Bakmayın şimdi görev gereği bey dediğime, resmi konuşmalara
    Forum kurallarını okumak için tıklayınız

Forumun Altın Kuralı : Forumda okuduğunuz bilgileri fikir vermesi amacıyla ve mantık süzgecinden geçirerek değerlendirin. Hiç kimse sizi tanımadan size para kazandırmak heveslisi değildir. Hayatta karşılaşmadığınız ve adını soyadını dahi bilmediğiniz bir kişinin tavsiyesi ile senet almaya/satmaya kalkışmayın, sonu %99 hüsran olacaktır..

Not: hisse başlıklarında dini ve siyasi ile futbol taraftarlığı yazıları kabul edilmiyor.

Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Benim hacca gitmiş bir Kayserili bir tanıdık .

Borç veriyor tl olarak

Ama günün dolar ve altın karşılık hesaplıyor

Dolar altın çıkmışsa o şekilde istiyor düştüyse eğer onlar tl olarak aynı parayı alıyor .

Nasıl ama güzel borç verme şekli değil mi
    Ana para korumalı fon

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    O egeli ben değilim

7.  Alıntı Originally Posted by Egeli Yazıyı Oku
    Ana para korumalı fon

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Altın veya dolar hangisi çok düşükse o anda onu seçiyor birde ama faiz haram

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir

Alıntı Originally Posted by guneysu Yazıyı Oku
    Yorumunuz için bora bey teşekkür eder mi bilemem

Onu savunduğunuz için

Ben sadece bu başlıkta değil forumdaki tüm yazılarını okuduğum ender 1 - 2 kişiden birisidir.

Ve fikirlerine katılırım, yönetimle ilgili kısmı hariç

Bana kimsenin bora yaşar beyi savunmasına gerek yok, o beni iyi bilir, ben onu iyi bilirim

Bakmayın şimdi görev gereği bey dediğime, resmi konuşmalara
    sahsen amacim sn. yasar'i savunmak degildi bu zaten benim haddim de degil !

benim anlatmak istedigim, sn. yasar'in ozelinde "ozellikle bu baslik ozelinde" bir seylerin yanlis gittigi ve sizin bu durumu artik farkedip bir seyler yapmaniza vurgu yapmakti.

siz konuyu farkli yerden ele almissiniz, duzeltme ihtiyaci hissettim.

Sayfa 591/997 İlkİlk ... 91491541581589590591592593601641691 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •