Sayfa 163/997 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,297 - 1,304 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Bir ülkede haram yalan iftira adaletsizlik tavan yapmış eğitim tarım ve sanayi can çekişiyorsa o ülke değer kaybetmeye mahkumdur. Herkes kendi gözüyle ülkeye bakıyor ona göre önlem alıyor. Haram tatlıdır derler fıtratı bozukları kendine bağlar. onları birde savunanlar var onları anlayamam işte. Hemde aç sefil bir halde iken bile... Yani Amerika batacak buradan bu sonuç çıkıyor

2.  Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Farklı fikirlerin beyan edildiği, müzakere edildiği yerlere forum deniyor.... taaa antik yunandan beri.

Birilerine ya da birbirlerine küfür edilen, bağırışıp çağırılışan yerlere arena, atları koşturup, sonra da atlara küfredilen yerlere de hipodrom.

Karar verin.... burası forum mu.... değil mi...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    dünya düzdür diyorum sevgili forumdaş gel şimdi benle bunu müzakere et

dış borç enflasyon merkez bankası eksi bakiye(dövizi düşürmek için vatandasın dht sine el atması kefen parasını cekmesi ) suriye sınırındaki anlaşmazlık işsizlik oranı
    daha sayayımmı

Bu başlık Dolarda yükseliş kaçınılmaz diyenlerin yazdığı başlık.
    Aksini savunuyorsan Dolarda Düşüş Kaçınılmaz başlığı var git oraya yaz.
    Burası tartışma başlığı değil ki!

Farklı bir şeyler okumak isteyen yan başlığa bakabilir.

4. Troller hakli dolar konusunda
    Ahlak ekonomi siyaset herseyi coktugu bu ulkede tonlarca ciddi sorun varken dolarin bu hali kabul edilemez
    Mb shortlari dth satislariyla dolarla mücadelede başarılı oldular kabul etmek lazim
    Fed trump in kaziklarini dolara tahmin ettim fazlasiyla ana dth cilarin katkisi sikinti yaratti
    1 yila 7 olsa etti 1.5 yildan fazla ne anladik bu sevismeden biz

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Gurbet
    Gönderi
    9,075
    Blog Entries
    3
     Alıntı Originally Posted by erman07 Yazıyı Oku
    dünya düzdür diyorum sevgili forumdaş gel şimdi benle bunu müzakere et
    Haberin yok sanırım..... en son “dünya düzdür” diyenlere de, “dünya yuvallaktır” diyenlere de kırkaaç kavununu gösterip “dünya aha bu kavun gibi söbedir” demiştim. Konu o gündür bu gündür kapalı.

Her konuda tartışalım ama kırkaaç kavununa laf söyletmem..

iPhone cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Alıntı Originally Posted by DeliKAN Yazıyı Oku
    Farklı fikirlerin beyan edildiği, müzakere edildiği yerlere forum deniyor.... taaa antik yunandan beri.

Birilerine ya da birbirlerine küfür edilen, bağırışıp çağırılışan yerlere arena, atları koşturup, sonra da atlara küfredilen yerlere de hipodrom.

Karar verin.... burası forum mu.... değil mi...

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi
    Nizasız forum mu olur, isterseniz beyefendisiz cümle kurmasın ahali!

15.ooo Euro gayme yönetici maaşı 7.5oo euro gayme mod maaşı alsınlar semirsinler mi, zaten hepsi tombis tombis azicik terlesinler yahu.
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reynman Yazıyı Oku
    Yaklaşık 20 yıldır Hisse Net takip ederim, ben bu konu kadar,
    bilgisiz, fikrinde bağnaz, trade bilmeyen daha kötüsü anlamayan, siyasi düşünce ve görüşü mantığının önüne geçmiş kişileri bir arada görmemiştim.
    Kabak gibi görünüyor işte bu USD artmayacak, yani reel getiri yapmayacak daha neyin kafasını yaşıyorsunuz.
    Yabancılar enayi değil 190 Milyar DTH olmuş, 2019 da 30 milyar USD sadece artış olmuş, millet döviz artsında para kazanalım diye pusuya yatmış, yabancıda gerizekalıya usd yi arttırıp herkese para kazandıracak.

Hem de Dünyada bol para dönemi başlamışken, cari açık sıfırlanmış, ekonomiler yavaşlarken, emtialar ucuzlarken, bankalar kredileri tamamen yavaşlatmışken, bunu bekliyorlar.

sonrada ağlaşıyorlar niye bu kadar kötü habere rağmen döviz artmıyor. ÇÜNKİ KİMSE ENAYİ DEĞİL, SENİN ALDIĞIN UCUZ USD Yİ 7-8 LİRAYA SENDEN ALSIN.

Piyasada pozisyon aşkı olmaz, TL faiz iyidir onda kalırsın, USD ışık verir ona geçersin(büyüme artar, cari açık çoğalır, sıkı para döner, çok olumsuz bir gelişme olur Rusya krizi mesela)
    para borsaya geçer onu alırsın.

adam amazondan kitabı usd ile alıyorum, nasılsa diye tüm parasına USD alıyormuş, sadece ALLAH akıl fikir versin diyorum, boşuna ağlaşmayın diyeceğim ama , müstehak böyle insanlara, alsın beklesin parasıyla
    hisse neti 20 senedir takip eden ama hiç birşey öğrenemeyen adam bu yazınızdan çıkacan sonuç bu ne yazıkki

enayi olan bence doları 1.2 lerden alıp 2 .2 lerden satanlar

bir dolar bir tl olacak diyenlere güvenip tabiki.

bir fiyatı birşeyin bolluğu belirlemez kardiş. ülkemizde fındık üretimine bir bak mesela. ama fındık bedava gibi duruyomu sence ?

alamıyon bile demi.
    Ateşleri ateşlere katarak gel.. denizleri denizlere katarak.

Dolardan bid cacık olmayacak, okkası 70 kuruştan 50 kilo soğan stokladım, oradan voliyi vuracam!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 163/997 İlkİlk ... 63113153161162163164165173213263663 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •