Sayfa 174/997 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 1,385 - 1,392 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku

Mobil Türkanin tesis ufak, bunun otobüsünü görmüştüm, başlayacaksak otobuslen başlayalım derim ben!
    Sermayesi az olanlar için, elektrikli 3 tekerlekli motorlar var.

İki kişilik olanı al, öne sen bin, arkaya tezgahı koy, sadece 100 gram ekmek, beyaz peynir, bir dilim domates ile sandöviç yap, özellikle kalabalık sahil kentlerinde 5 TL.den sat, yiyecek o kadar pahalı ki, millet aç geziyor bakmayın onun markalı şortuna terliğine.

Baktın ufukta zabıta göründü, gazla vın.

Gidince geri gel.

Haydi arkadaşlar, bir de eğitimliyiz deye cakanizdan yanınıza varılmaz, eğitim şart!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

3.  Alıntı Originally Posted by Tinaz Yazıyı Oku
    Sermayesi az olanlar için, elektrikli 3 tekerlekli motorlar var.

İki kişilik olanı al, öne sen bin, arkaya tezgahı koy, sadece 100 gram ekmek, beyaz peynir, bir dilim domates ile sandöviç yap, özellikle kalabalık sahil kentlerinde 5 TL.den sat, yiyecek o kadar pahalı ki, millet aç geziyor bakmayın onun markalı şortuna terliğine.

Baktın ufukta zabıta göründü, gazla vın.

Gidince geri gel.
    Eğer Didim'de yapar, günde 500 den az satarsan, eksiğini ben ödeyeceğim.

4. tüketici güven endeksi eylül de de düşmüş, yüzde 4.3 sanırım vatandaş a.k partisinden pek umutlu değil.Damat demişti her ay bir öncekinden iyi olacaktı. Fındık ta yersen sağliğa faydalı, tabii yersen.

Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

TCMB Finansal istikrarı desteklemek amacıyla, yabancı para mevduat/katılım fonlarına uygulanan zorunlu karşılık oranlarının tüm vade dilimlerinde 100 baz puan artırılmasına karar verilmiştir. Alınan bu kararla, piyasadan yaklaşık 2,1 milyar ABD doları tutarında likidite çekilmesi beklenmektedir.

Söz konusu değişiklikler, tesisi 4 Ekim 2019 tarihinde başlayacak olan 20 Eylül 2019 tarihli yükümlülük döneminden itibaren geçerli olacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

6.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Finansal istikrarı desteklemek amacıyla, yabancı para mevduat/katılım fonlarına uygulanan zorunlu karşılık oranlarının tüm vade dilimlerinde 100 baz puan artırılmasına karar verilmiştir. Alınan bu kararla, piyasadan yaklaşık 2,1 milyar ABD doları tutarında likidite çekilmesi beklenmektedir.

Söz konusu değişiklikler, tesisi 4 Ekim 2019 tarihinde başlayacak olan 20 Eylül 2019 tarihli yükümlülük döneminden itibaren geçerli olacaktır.

Kamuoyunun bilgisine sunulur / TCMB
    Üstte attım zaten bunu

Alıntı Originally Posted by NewsTR Yazıyı Oku
    Üstte attım zaten bunu
    Bu yolladığım TCMBnin tam metni , problem olmasa gerek .

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

8.  Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Bu yolladığım TCMBnin tam metni , problem olmasa gerek .
    Reha gaya bey kızıyor sonra

Sayfa 174/997 İlkİlk ... 74124164172173174175176184224274674 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •