Sayfa 918/997 İlkİlk ... 418818868908916917918919920928968 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 7,337 - 7,344 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. Kehanet söyleyelim o zaman 2020 Temmuz’a kadar isminde İ geçen bir şehirde 7 üzeri deprem bekliyorum ben .

Yaşayıp göreceğiz

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

2. konuşmaları açıklamaları dinlemedim şurada gece yazılanlar göre yorum yapıyorum, trump alttan aldıysa dolar da alta gider gibime geliyor.

3.  Alıntı Originally Posted by Pscyokinesis Yazıyı Oku
    Ters indikatör hep çalışıyor mübareğin analizleri

Uzun vade yatırım tek eşlidir. Trader ise her Çiçek'ten bal alan arı gibidir
     Alıntı Originally Posted by JAS Yazıyı Oku
    1 saat dendi, 10 saat oldu.
    Hala gelemedik mi 5.63 e.

Lenovo P1a41 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Webs bir ara arka arkaya belki 4-5 kere tersini tutturmayı başarmıştı. Millet ilk önce dalga geçti, sonra da ulan herif ne derse tersi çıkıyor , acaba dediğinin tersini yapsak iş çıkar mı diye geyik bile döndü.

Düşücek dedi hemen yükseldi, yükselecek dedi hemen düştü,arka arkaya 4-5 kere ters kombine yaptı.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

4.  Alıntı Originally Posted by nungor Yazıyı Oku
    Mazlum Kobani adlı terörist ile Reis Trump tarafından aynı cümlede aynı seviyede ifade edildi. Diplomatik mütekabiliyet esasına göre bu mektuplardan daha büyük hakaret. Barış Pınarını durdurarak tüm avantajlarımızı kaybedip teslim olduk zaten. Sonuç; Mazlum devlet başkanı, s400 f35 çözüm yok, halkbankın adı bile yok. Thy boeing konuşulmadı bile, 100 milyar dolar hikayesi devam. Senatonun önü açık, yaptırımlar, davalar ortada.
    İlave olarak meşhur mektup ve başka belgeler TAKDİM edilmiş...İşte çalışanlar bilirler...TAKDİM kime yapılır ? ÜST makamlarınıza...

RTE konuşmasında, FETÖ ve Mazlum Kobani konusunda sadece ÜZÜNTÜ duymuş, ÜZÜNTÜLÜYMÜŞ...Bu mudur yani ? Bu kadar mı ?

Süt dökmüş kedi gibi...

Hiçbir olumlu SOMUT gelişme yok...Aksine Trump hala Kürtler diyor YPG/PYD için...Ve bizle çok iyi ilişkileri var, bize çok yardım ediyorlar diyor RTE nin hemen yanıbaşında...Aracılık yapıyor, bizle eşdeğer tutup anlaştırmak istiyor, meşru kılıyor...Biz de anlaşma yapıyoruz bunlar aracılığı ile...

Hala bize Patriot satma peşinde bizimki de alırız uygun bişey yaparsanız diyor...Demir-çelik vergileri ile ilgili de bişey yok...

5. En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

6. Türkiye, kazığın her türlüsünü ayrı ayrı deneyimleyebilmek için mükemmel bir yer. Burada yetişen biri dünyanın başka bir yanında sıkıntı yaşamaz.
    Re-twittlediklerim katıldığım anlamına gelmez!

Alıntı Originally Posted by jmk99 Yazıyı Oku
    Webster fon konusunda ustaddir.

SM-J730F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    sevsinler onun ustalığını umarım döviz ağırlıklı fonlarla uğraşmıyordur
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

8.  Alıntı Originally Posted by ayhan53 Yazıyı Oku
    sevsinler onun ustalığını umarım döviz ağırlıklı fonlarla uğraşmıyordur
    hanımın izni olmadan kendi baba evine gidemeyen adamın uzmanlığı bu kadar olur..!!

Sayfa 918/997 İlkİlk ... 418818868908916917918919920928968 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •