Sayfa 350/997 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 2,793 - 2,800 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. 5,8408 vurdu çekti

2.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Kürt fobisi üzerine kurulu politikalar ülkeyi yıkımın eşiğine getirdi, farkında değilsiniz. Bazıları bu gerçeği önceden görür, bazıları ise uçurumun kenarına gelince ancak farkeder. Nefret söyleminiz bu gerçeği değiştirmiyor.
    Sorularıma karşılık vermedin, bekliyorum..
    Sen Kürdistan'ın hak olduğunu kabul etmemiş olsan bu yazdıklarını yazamazdın ama bunu açıklamaktan çekiniyorsun, çekinme açıkla.. Dünya devletleri dediğin gibi Kürdistan'a hak veriyorsa her ülkenin içinde birsürü etnik var onlara niçin topraklarını verip devletlerini onaylamamışlar?
    Dünyada devleti olmayan Kürtlerden kat kat fazla Türk etnikler var sen önce onlara Türkistanlarını ver sonra gel buraya Kürdistan için uğraş, kendini de insanları kolayca kandırabilecek kadar çok açıkgöz sanma...
    Benim Türk ulusu içindeki hiçbir etnikden fobim yok yalnızca kendini Türk ulusu içinde görmek istemeyen Kürtçülere ziktirolun gidin diyorum..

3.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Kürt fobisi üzerine kurulu politikalar ülkeyi yıkımın eşiğine getirdi, farkında değilsiniz. Bazıları bu gerçeği önceden görür, bazıları ise uçurumun kenarına gelince ancak farkeder. Nefret söyleminiz bu gerçeği değiştirmiyor.
    Onun adı Kürt fobisi degil teror fobisidir. Nefret Kürt kökenli vatandaşlara degıl teroristlere, başkalarının kara gücünedir. Sayın METEPOSTA'nın söylemi nefret degıl bizzat bu ülkenin ekmeğini yiyen suyunu içen mazlum masum halkının söylemidir.

Duhul
    Jun 2018
    İkamet
    RODOSTO
    Gönderi
    1,305
    borsada kıyametten önce son çıkıştayız,buradan cehenneme yolculuk başlayacak, hedef 6,5 cent

5. Dolar coşkuyu buldu artık bunu durdurmak imkansız. Yarın Meclise tezkere gelecek oylama neticesinde ve Harekata başlandığında dolar fişekleme yapmaması imkansıza yakın. Hele Trump höt-döt diye ikaz etmesi falan .. hep dolara yarar.
    dolar arttıkça konkardato bekliyen firmalar idam fermanını imzalar.. bunlar hep silsile usulu devam eden şeyler..
    Bu arada işe AB'de karışırsa yandı gülüm keten helva.
    Bunlar tabi arzu etmediğimiz şeyler.. ama bu yolun kaderi böyle...

6. Vallahi ben söyleyeceğimi söyledim lafım bitti. Aynı şeyleri tekrarlamayı da forumdaşları rahatsız etmek olarak telakki ederim. Bakalım zaman ne gösterecek, kim haklı kim haksızmış. Sabırlı olun biraz...
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

7.  Alıntı Originally Posted by ahsen2 Yazıyı Oku
    Dolar coşkuyu buldu artık bunu durdurmak imkansız. Yarın Meclise tezkere gelecek oylama neticesinde ve Harekata başlandığında dolar fişekleme yapmaması imkansıza yakın. Hele Trump höt-döt diye ikaz etmesi falan .. hep dolara yarar.
    dolar arttıkça konkardato bekliyen firmalar idam fermanını imzalar.. bunlar hep silsile usulu devam eden şeyler..
    Bu arada işe AB'de karışırsa yandı gülüm keten helva.
    Bunlar tabi arzu etmediğimiz şeyler.. ama bu yolun kaderi böyle...
    tezkere zaten var. isteseler hemen girerler. süre zatmsı görüşülecek.
    Yatırım tavsiyesi değil, kişisel düşünceleri içerir.

BEYAZ SARAY, ÇİN HİSSE SENETLERİNİN ABD DEVLET FONLARI PORTFÖYÜNDE YER ALMALARINI SINIRLAMAYA ODAKLANMIŞ DURUMDA- BLOOMBERG NEWS

Ons yukarı

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Sayfa 350/997 İlkİlk ... 250300340348349350351352360400450850 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •