Sayfa 963/997 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 7,697 - 7,704 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1. En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Acele etmeyin daha erken , olmadı ben açarım

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

>>> FORUM KURALLARIMIZ <<<

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Sizin abdestinizden kuşkumuz yok emme, hakkınızda rakı çektiğinize dair dedikodular var!

Biz ağzı rakı kokmayan, temiz bir mümin arkadaş arıyoruz!
    Yaşadığımız koşullarda Rakı içmeden yaşamak mümkün mü?

“ Umutsuz durumlar yoktur, umutsuz insanlar vardır. Ben hiçbir zaman umudumu yitirmedim.” Mustafa Kemal Atatürk.

Alıntı Originally Posted by MedwiG Yazıyı Oku
    Yaşadığımız koşullarda Rakı içmeden yaşamak mümkün mü?
    Ne var yaşadığımız koşularda cok şükür başımızda imanlı bir reyisimizde var, hamdolsun, hemen rakıya töbe istiğfar edin.

Töbe töbe, atayist, deisti, cenabeti derken, modda inancı zayıf biri çıktı yahu!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Alıntı Originally Posted by reha kaya Yazıyı Oku
    Ne var yaşadığımız koşularda cok şükür başımızda imanlı bir reyisimizde var, hamdolsun, hemen rakıya töbe istiğfar edin.

Töbe töbe, atayist, deisti, cenabet derken modda inancı zayıf biri çıktı yahu!
    İnanç tam Allah’a şükür sadece durum tespiti yaptım

6. Selam dostlar, dolar/tl uzun yillardir calisan 50 haftalik ortalama desteginden sadece %2 yukarida. Eldeki doviz miktarini artirmak uzerine kurulu stratejimi surduruyorum.

Viopa aksam seansi nihayet geliyor, simdilik %3 marjla sadece endeksler isleme acilacak ancak doviz kontratlari da bir zaman sonra aktif olur diye dusunuyorum. Ondan sonra aksamlari daha aktif trade edecegim.
    --Kişisel görüşlerim olup, yatırım danışmanlığı tavsiyesi değildir

7. Her şey ayhan başkanın başlığı saykoya açtırmasıyla başladı. Saykodan sonra bir de beni devreye soktular. Üstüne tüy dikildi.
    En güçlü veya en zeki olan değil, DEĞİŞİME en açık olan türler hayatta kalır...Charles Darwin
    https://twitter.com/r_x_p_u

Alla alla ateyisti, deisti, cünübu, rakıcısı yeni başlığa talipte, bir kişi dahi burada abdestsiz yere basmayan, ağzına ömründe rakı sürmemiş Reha GAYA var o açsın demiyor yahu!

Kitapsizlardan da, bu beklenirdi zaten!
    DOLAR 5 GAYME OLACAK!
    Bu imza, Subat 2017 tarihine aittir!

Sayfa 963/997 İlkİlk ... 463863913953961962963964965973 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •