Sayfa 601/997 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 4,801 - 4,808 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

Kafanmı güzel ekfuture...

ne alakası var ya.. tamam bizde muhalifiz.. onaylamadığım çok şey varda.. bu hafta milletçe yeterincede utandık sanıyorum

AMA

ekonomik kriz oluyomuş deyip kendini savunmamak.. oldu o zaman ekonomik kriz olduruyo vatanını savunmak.. bölelim ülkeyi ne dersin..

iyimisin sen.. ya da başka bişeysin de şimdi günahını almiim durduk yere...

2. Öyle mi! O zaman Türk halkına şöyle mi seslenelim;
    "Güvenlikçi Politika"yı bırakıyoruz toprağımızı Kürdistan'a bırakıyoruz ve ekonomiyi kurtarıyoruz zenginleşiyoruz, sevinin ey Türk halkı!.."
    Sen hiç kendi malını mülkünü gasp ettirerek zenginleştin mi de bu akılları veriyorsun?
    Dünyada senin bu aklını kullanarak zenginleşmiş ülke var mı?

3. Ben devletin güvenlikçi politikalarına destek verseydim gelip burda ağlamazdım, insan biraz tutarlı olmalı, demek istediğim budur. Yoksa zaten istedikleriniz yapılıyor, ülke ekonomik olarak yıkıma gidiyor zaten.

Ben yalnızca millet bu bağlantıyı kursun kararını ondan sonra versin diyorum. Gerçekler milletten gizlenmesin. Çocuğuna süt mü yoksa mermi mi? Bunu sorun yalnızca.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

4. Kürtçü yoldaşları "Git 'gerilla'yı kurtarmak için bol bol propaganda yap, ama sakın ha sorulara karşılık verme.." demiş..

5.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Ben devletin güvenlikçi politikalarına destek verseydim gelip burda ağlamazdım, insan biraz tutarlı olmalı, demek istediğim budur. Yoksa zaten istedikleriniz yapılıyor, ülke ekonomik olarak yıkıma gidiyor zaten.

Ben yalnızca millet bu bağlantıyı kursun kararını ondan sonra versin diyorum. Gerçekler milletten gizlenmesin. Çocuğuna süt mü yoksa mermi mi? Bunu sorun yalnızca.
    askeriye nin kantin ihalesinin bile denetlenemediği yerde askere giden her paranın vatan için gittiği kabulu meteposta nın ulusalcılığından kaynaklanıyor. Şimdi nerden biliyorsun diyecek sayıştay da baş denetçi arkadaşım var devletin nerdeyse hesaplarının yüzde 80ini hiç bir kurala tabi olmadan harcanıyor.Ama ne hikmetse askeriye ye giden paradan milletimiz yüzdeyüz emin.ee o zaman otoyol, hastane ihalesine de ses çıkarmasınlar.Onlarda vatana bir nevi hizmet. Neyse ya demokrasi olmayınca az gelişmişlikte boguluyorsun seni ha asker yönetmiş ha islamcı fark ne?

Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    Ben devletin güvenlikçi politikalarına destek verseydim gelip burda ağlamazdım, insan biraz tutarlı olmalı, demek istediğim budur. Yoksa zaten istedikleriniz yapılıyor, ülke ekonomik olarak yıkıma gidiyor zaten.

Ya gerçekten kürtçüsün..
    Ya da onlar tarafından güdülen biri..

ne alaksı var sütle merminin..

vatanın olmazsa babayı bulursun sütü...

hükümet şunları şunları yanlış yapıyo vs desen anlarım.. sütle kurşun ne alaka..

çok mu akıllısın sen.. ekmek çıkmaz sana burdan.. de haydi...!

7. Senin toprağın ülken varsa üstünde Demokratlık/Komünistlik /Faşistlik/Şeriatçılık oynayabilirsin,

toprağın yoksa hiç bi zikimi oynayamazsın..

enteresan.. burada teslimiyetçi politikaları savunan ve mevcut durumu (ekonomik kriz ve yuksek vergiler) sadece güvenlikçi politikalara bağlayan zihniyet böyle bik bik konuşmaktan başka bir şey yapmıyorlar..milleti ajite ediyorlar.. vergiler sizin çok beğendiğiniz sözde "çözüm sürecinde" de yuksekti, biz o zaman da şikayet ediyorduk.. ama hdp çizgisi o zamanlar a.k.p. partisine adeta aşıktı, methiyeler düzüyorlardı.. ikisi adeta can ciğer kuzu sarmasıydı..

zaten bunlar milletin çıkarlarının tersi pozisyonları hep savundular.. a.k.p bunlarla sözde çözüm sürecini devm ettirseydi bunlardan daha mutlusu olmayacaktı.. ülkenin diğer problemleri ve bu arada hep yuksek olan vergi konusunu ağızlarına bile almayacaklardı..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Sayfa 601/997 İlkİlk ... 101501551591599600601602603611651701 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •