Sayfa 729/997 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 5,825 - 5,832 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by deepblue35 Yazıyı Oku
    Milli Savunma Bakanlığı, Suriye rejim askeri olduğunu söyleyen 18 kişiyi ele geçirdiğini açıkladı.
    Konuyla ilgili araştırma Rusya ile beraber yürütülüyor.
    Terörist olmadıkları anlaşıldığında derhal bırakılmalılar ..
    Suriye'ye savaş ilan etmediysen Suriye toprağında Suriye askerini tutsak alamazsın..

2. Tasarı Temsilciler Meclisi'nden geçtikten sonra şimdi Cumhuriyetçilerin çoğunlukta olduğu Senato'ya gidecek ve burada oylanacak. Oylama için ise bir süre kısıtlaması yok.

Demokles’in kılıcı tepemizde sallanmaya devam edecek anlaşılan

3. Ermeni/Kürt/Rum sorunlarının sorun olmasının baş sorumlusu ABD idi....
    ABD dost müttefik ise kime düşman diyeceğiz!
    Kağıt üstünde kalmış sözde müttefikliği Türkiye bitirmeliydi bitiremedi,
    ABD'nin bitirmesi de hayırlıdır, bu müttefiklik Türkiye'nin sanayisini cüce bıraktı zarardan geri kalmışlıktan başka hiçbirşey kazandırmadı..

4.  Alıntı Originally Posted by ekfuture Yazıyı Oku
    ABD Temsilciler Meclisi, Ermeni tasarısını kabul etti...
    Bak, Lezgin senden önce davranmış...
    HDP’li eski vekil Lezgin Botan’ın Cumhuriyet Bayramı ile ilgili sözleri büyük tepki çekti. Gazeteci İsmail Saymaz’ın paylaşımına yanıt veren Botan, “Türkün bayramı, Kürdün yasıdır” ifadelerini kullandı
    . https://odatv.com/turkun-bayrami-kur...-29101955.html
    Bu Fatih'i de tanırsın, senin Açılım yıllarındaki yoldaşın...
    https://veryansintv.com/ipini-kopara...urke-saldirdi/

Türk meclisi abd nin yerel halka uyguladığı (kızılderililer) uygulamaları aynı çerçevede soykırım olarak değerlendiren bir tasarıyı onaylamalı.. diğer bir önlem de ülkedeki tüm abd üslerinin kapatılması.. bu ikisini meclisten hemen geçirmeliyiz.. ayrıca abd nin yaptıklarını kınama gibi şeylerle uğraşmamalıyız.. hiç reaksiyona, demeçlere filan gerek yok.. "fair play" ile bunlarla mücadele edemezsin.. bunlar ancak aksiyondan anlar.. durmadan konuşup hiç bir şey yapmazsan pentagon koridorlarında, state department koridorlarında oval ofiste kendine güldürürsün sadece.. "havlayan köpek ısırmaz" demişler..sessiz ve ama kesin sonuçlar getirici hamleler yapmalıyız..

diğer yandan.. a.k.p. partisi bunu yapabilir mi? hiç sanmıyorum.. abd ile neler konuştukları çoğu kez bilinmiyor.. ne tür angajmanlara girdikleri de.. ayrıca 17 yılda ekonomiyi getirdikleri berbat durum ve durmadan borç dilenmek için newyork' a koşa koşa gitmeleri durumu acınası hale getiriyor..
    It is not because things are difficult that we do not dare, it is because we do not dare that they are difficult. (Seneca)

Alıntı Originally Posted by sadecegrafik Yazıyı Oku
    Türkiyenin karşı atak olara;

1) Avrupa’ya göç etmek isteyen tüm mültecilere acil kolaylık ve her türlü imkanın sağlanacağını açıklaması yeterlidir. Hepsi hazır ola geçerler.

Zaten yapmadığımız hata şimdiye kadar!

2) Tüm Amerikan yazılım ürünlerine kamuda, telekomünikasyonda ve bankalarda kullanım yasağı getir, yine hazır ola geçerler!

Zaten yapmadığımız hata şimdiye kadar!

Bu 2 sini hemen acilen yapmamız gerekiyor. Yoksa bu defa Ermeni tasarısı kesin geçer...
    katılıyorum.. bu şerinde vardır bir hayrı..

üniversite yıllarımda Pardus projesi vardı..
    maalesef proje olarak kaldı bildiğim.. en azından ben kullanan kimseyi duymadım görmedim bilmiyorum..

bizim acilin acili bunlara geçmemiz lazım.. kesinlikle ve kesinlikle yabancı işletim sistemi(cep dahil), browser, arama motoru, mail, iletişim gereçleri vs. kullanmamalıyız.. kullanan clientleri, hostları hiç bi ağa sokmamalıyız...

paralelinde güncel uygulamaları da elden geçirmeliyiz(ergen tayfanın kullandıkları dahil)..

bizi neyin yokluğuyla tehdit etme gücünü kendilerinde görüyorlarsa biz onların tamamını üretmeliyiz..
    Atamızda böyle isterdi..

yoksa her höt dediklerinde oturmaya devam ederiz..

he biz bunu yaparmıyız..
    sanmıyorum..

7. RTE yi yine kandırmışlar...Bu kaçıncı ?

Sayfa 729/997 İlkİlk ... 229629679719727728729730731739779829 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •