Sayfa 892/997 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902942992 ... SonSon
Arama sonucu : 7970 madde; 7,129 - 7,136 arası.

Konu: Dolarda Yükseliş Kaçınılmaz IV

1.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    ..Bunlar sirkte Cubbeli Ahmed hoca denen din tuccarini bile gectiler....
    Evet, böyle terbiyesizliklere izin verilmemeli..
    biz adamlara şeyhinize şıhınıza tapınmayın diyoruz bu tipler de dalga geçer gibi böyle işler yapıyor..

2.  Alıntı Originally Posted by EGEDUK Yazıyı Oku

Demek ki bol bol Boeing alma durumu söz konusu olacak.

Kelle başı boeing verirler mi acaba..?
    Bunun OTV ve MTV si ne kadar olur.

3.  Alıntı Originally Posted by abartin Yazıyı Oku
    https://twitter.com/bashantra/status...016902144?s=21

Bu ogretmenlere Ataturk'un manevi sahsiyetine hakaret sucundan derhal dava acilmalidir....Tam bir rezillik...

Ataturk vicdani hur akli hur bir nesil yetistirmek icin mucadele ederken birde bunlarin cocuklara ogretmeye calistigi zihniyete bakin.....Bir misyon, bir anlayis bu kadarmi carpitalarak ozunden ve hedefinden saptirilip uzaklastiriliyor.

Bunlar sirkte Cubbeli Ahmed hoca denen din tuccarini bile gectiler.
    Eğer bunu paylaşan kişi,adıyla soyadıyla ben ,şu-şu öğretmen bu tarihte çocukları bu şekilde yönlendirdim diye belirtmediyse ve burada paylaşan kişi bu görseli(muhtemel alçak bir trol hesabından alıntıdır) kaynağından emin değilse,Kesinlikle kötü niyetli kullanılan bir görsel,öğretmen ve çocuklar hazırlık yapıyor,o çocukları orada başka bir iş yapıyor gibi göstermek en iyi niyetle söylüyorum;yanlış yorumlamadır,daha ilerisini siz boşlukları doldurarak söyleyebilirsiniz,çok değil bir kaç ay evvel ,alçakça photo-shop hileleriyle,Ortaköy Sahilde yoga yapan insanları alıp,anıtkabir de puta tapanlar olarak servis etmişlerdi.

4.  Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    Eğer bunu paylaşan kişi,adıyla soyadıyla ben ,şu-şu öğretmen bu tarihte çocukları bu şekilde yönlendirdim diye belirtmediyse ve burada paylaşan kişi bu görseli(muhtemel alçak bir trol hesabından alıntıdır) kaynağından emin değilse,Kesinlikle kötü niyetli kullanılan bir görsel,öğretmen ve çocuklar hazırlık yapıyor,o çocukları orada başka bir iş yapıyor gibi göstermek en iyi niyetle söylüyorum;yanlış yorumlamadır,daha ilerisini siz boşlukları doldurarak söyleyebilirsiniz,çok değil bir kaç ay evvel ,alçakça photo-shop hileleriyle,Ortaköy Sahilde yoga yapan insanları alıp,anıtkabir de puta tapanlar olarak servis etmişlerdi.
    not:evet,alıntı yapılan twitter hesabına baktım,ne idiğü belirsiz bir trol hesap..

5. Muhtemelen 19 mayıs vs gösterisi yapan çocukları photoshoplamışlar...

6. Paylaşımı yapan arap g. Yalacıyısı çünkü

7. Bi tanesi de (BARTIN il milli eğitim müdürü) Noel Babaya takmış...Tüm öğretmenlere hakaret etmiş...Bu adamın resminin ne işi var okulda diyip...

Alıntı Originally Posted by watcher46 Yazıyı Oku
    benim anladığım 10 kasımda yapılan bir gösteri şiir okuyorlar çocuklar oraya geliyor ve altında ölümüne ağlıyorlar gibi bence de hoş olmamış hep söylerim Atatürk ü yas içind edeğil gururla onurla başı dik oalrak anmak çok daha mantıklı
    bırakın salya sümük ağlaşanlar başkaları olsun.
    Atatürk arkasından ağlanacak adam olmasın onurla gururla saygıyla sevgiyle anılan adam olsun
    69 mu yok daha neler. Bu yıl mı? İmkansız.Bozguncular ağzınızdan çıkanı kulağınız duyuyor mu?

Sayfa 892/997 İlkİlk ... 392792842882890891892893894902942992 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •