Sayfa 3/11 İlkİlk 12345 ... SonSon
Arama sonucu : 85 madde; 17 - 24 arası.

Konu: Izmir de nereden arsa alinir?

Belki foca, yeni foca, dikili, aliaga, candarli, bergama nin popularitesi artiyor. Otoyollar yada cevre yollarinin yapilmasi da etken..

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    peki neden Kuzeye dogru buyuyor?
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Belki foca, yeni foca, dikili, aliaga, candarli, bergama nin popularitesi artiyor. Otoyollar yada cevre yollarinin yapilmasi da etken..
    ilginc

oysaki Aliaga hastalik kapilacak ilk yer. Bu tur yerler amerikada en az deger kazanan ve herkesin kactigi yerlerdir

TUrk millet cok tuhaf fabrikalarin dibine yerlesmeyi cok seviyor. Orada denize bile girilmez

Fabrika cunku, insanlar orada calisacak,
    Otoyollar nedeni ile kuzeye yerlesim var sanirim.
    Guney tarafi da turistik biraz pahali olabilir, seferihisar, ozdere, gumuldur, full yazlik bilirsiniz..
    hastalik olarak yatagan termik santralini (mugla) de verebiliriz. cok yogun bir yerlesimdir, zaman zaman da nefes alamaz insanlar, son donem pek haber olmuyor, belki yayin yasak bilmiyorum....

Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    ilginc

oysaki Aliaga hastalik kapilacak ilk yer. Bu tur yerler amerikada en az deger kazanan ve herkesin kactigi yerlerdir

TUrk millet cok tuhaf fabrikalarin dibine yerlesmeyi cok seviyor. Orada denize bile girilmez
    yatirim tavsiyesi degil bilgi amacli yazilmistir

4.  Alıntı Originally Posted by servetbey Yazıyı Oku
    Foça'da arsa bulursan bana da haber ver

5. Torbalı tarafına bakın oralar uygun olabilir.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by emrek83 Yazıyı Oku
    Torbalı tarafına bakın oralar uygun olabilir.
    Torbaliya bir kere gittim. Izmirden trene atladik Odemise giderken orayada ugradik. Trenle giderken Torbali ya varmadan insaatlar basladi. Yarabbi o insaatlar Torbaliya varana dek 10-15 dakka hic bitmedi

Dagin basinda deniz yok medeniyet yok hicbir sey yok, o kadar cok nufus o kadar cok insaat gurultu nereden nasil olusmus?

Trene sonradan Suriyeliler binince anladim. Ege bolgesi bitmis arkadas. Ama emekli olunca gidince baska yer yok maalesef.

Ayni karamsarligi Kusadasinda da yasadim. Sanki Bakirkoye gelmis gibi. Sanki Istanbul un icinde bir yere gelmisim gibi hissettim.

Ama insanlara soruyorsun Kusadasi soyle guzel boyle guzel. Insanlarin guzellik anlayisi baya gerilere gitmis

Kusadasindan Guzelcamliya giderken bir otel var fantasia mi nedir. Bir akrabam dibinden yazlik aldi. YA alla alla bende mi bir tuhaflik var ulkemi tuhaflasmis? Otelin dibinde heryer copluk dolu. Yine heryer dag tas bas insaat dolu. Elma mi artik uzummu bahcelerini tarlalarini goruyorsun bozuyorlar bina yapmak icin ama en kotusu ne biliyormusunuz?

O otelin onundeki denize girmeye kalktik. Ben hayatimda daha kotu deniz ve plaj bir tek belki Karakoy belki eminonunde gordum. Heryer beton olmus ve beton cipil cipil dagiliyor, bir dukkanlar yapmislar sanki nuh nebiden kalma. Heryer catlaklarla dolu, plaj temizlenmemis. Ama en cok o betonun denizle bulustugu yeri unutamiyorum cok kotuydu

Ben boyle hafif sok gecirirken akrabalara anlattim denizi begenmedigimi falan. Cevap coktan hazirdi "aa ne denizi canim biz otelin havuzuna para verip giriyoruz hem daha temiz"

Yahu yazlik almissin bari denize girilebilecek biryerden alsaydin. Uzun lafin kisasi kusadasi sizlere omur. Ama guzelcamli bir tane. Orasi harika. Gerisi copluk.

Hele Uzmez den Izmire gelirken bir yerlerden gectik yani ikisinin arasi. Sanki birisi hidrojen bombasi atmis herkes olmus tekrar medeniyet getirilmeye calisiliyor gibi bir dogasi ve ortami vardi. Neyse her sene 2 haftamizi harcayarak Turkiyenin guzel yerlerinide bulucaz elbet ama zaman aliyor

Aynen yazın Kuşadası'ndaydım çevreden geçen insanlara sastım kaldım sanki Suriye Kuşadası bitmiş.

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by paramanya Yazıyı Oku
    Aynen yazın Kuşadası'ndaydım çevreden geçen insanlara sastım kaldım sanki Suriye Kuşadası bitmiş.
    Dusun yani adamlar Odemiste bile varlar. Ege bolgesi cok yavas ama Araplasiyor. Bir de bunlarin cok cocuk yaptigini dusunursek durum hakkaten kotu

Sayfa 3/11 İlkİlk 12345 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •