Sayfa 9/11 İlkİlk ... 7891011 SonSon
Arama sonucu : 85 madde; 65 - 72 arası.

Konu: Izmir de nereden arsa alinir?

1. Çeşmede 1 evlik arsaların 1,5 milyondan 1 milyon liranın altına düştüğünü emlakçı bir dosttan işittiğim gümbür gümbür gelen krizdir.

Hem gayrimenkul krizi, hem real sektör krizi, hemde finansal krizi hemde siyasal krizi bir arada yaşıyoruz yaşayacağız!
    Son düzenleme : MAHARAJ; 15-09-2018 saat: 15:26.

2. 700 binlik yeri 370 bine verdim cuma günü birine. Yarın tapu yapacaktık, programda bir değişiklik yok değil mi diye bir arayayım dedim adam vazgeçtim dedi almaktan. Hayırdır yaa ne oldu dedim 2 gün içinde, düşündümde dolar arsadan daha çok pirim yapacak benim parada dolar zaten hiç bozmak istemiyorum dedi.

Gayrimenkul piyasası öldü arkadaşlar ama gömen yok. Kokmaya başladı mevta, birileri hayrına gömse bari.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
    Sayın Maharaj
    Yanlış anlamayın.
    Yanılıyor olabilirim, sadece bilgilendirme yapayım istedim.
    Arsanızın ilanını, çevremde yıllardır arsa emlak işleriyle uğraşan bir kaç dostuma gösterdim. (internette verdiğiniz adresten)
    Bana söyledikleri, o bölgede arsaların dönümü, 100.000 TL bile etmez, uçmuş dediler.
    Lütfen yanlış anlamayın. Sadece bir kaç dostumun fikridir.
    Bol kazançlar.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
     Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Peki parasi olan icin nereyi tavsiye edersiniz?
    Bi ara Aliaga civari patladi demislerdi
    Geç cevap oldu ama yeni gördüm.
    Aliağa'da arsa almak imkansız.
    Sanayiciler nefes aldırmıyor.

5.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Sayın Maharaj
    Yanlış anlamayın.
    Yanılıyor olabilirim, sadece bilgilendirme yapayım istedim.
    Arsanızın ilanını, çevremde yıllardır arsa emlak işleriyle uğraşan bir kaç dostuma gösterdim. (internette verdiğiniz adresten)
    Bana söyledikleri, o bölgede arsaların dönümü, 100.000 TL bile etmez, uçmuş dediler.
    Lütfen yanlış anlamayın. Sadece bir kaç dostumun fikridir.
    Bol kazançlar.
    Et restoranrları civarı yol üstü yerlerin dönümüne aktüel 800 bin ile 1 milyon isteniyor bu piyasada. Benim arsanın dibinde ki restaurantta ramazan ustanın yeri 5 dönüm istenilen rakam 1,5 milyon dolardı yazın. Size o bilgileri veren arkadaşlar Hakkari ile karıştırmışlar durumu.

Duhul
    Dec 2017
    İkamet
    İzmir
    Gönderi
    3,166
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Et restoranrları civarı yol üstü yerlerin dönümüne aktüel 800 bin ile 1 milyon isteniyor bu piyasada. Benim arsanın dibinde ki restaurantta ramazan ustanın yeri 5 dönüm istenilen rakam 1,5 milyon dolardı yazın. Size o bilgileri veren arkadaşlar Hakkari ile karıştırmışlar durumu.
    Değil Sayın Maharaj
    Orada yaşıyorlar.
    Yine de umarım gönlünüze göre olur.

7. Buldum ilanı, burası benim arsanın dibinde istenilen rakam 1.250.000 dolar.

https://www.sahibinden.com/ilan/emla...67483696/detay

8. Sevgili İzmit, mart ayında 500 bin verdiler benim yere vermedim. 700 bindi satış fiyatım, piyasa bozdukça fiyatı aşağı çektim. Şuan istediğim rakam lokasyonuna göre kelepirdir. (bence piyasa daha da aşağı gelecektir.)Yola yakın veya yol kenarı bir yer bulamazlar dönümü 300 binden aşağıya. Yola 1 km uzaklıkta yerler var tabi dönümü 100 bin liraya. Benim arsa restoran yanı yolun dibinde. Lokasyon çok önemlidir değer tespitinde ve fiyatta.

Sayfa 9/11 İlkİlk ... 7891011 SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •