Sayfa 1/11 123 ... SonSon
Arama sonucu : 85 madde; 1 - 8 arası.

Konu: Izmir de nereden arsa alinir?

Ahmetg Guest

Izmir de nereden arsa alinir?

Belli bir zaman sonra Izmire yerlesecegim kesin oldugu icin Izmir den arsa alma planlarim var. Ozellikle imar izni cikmamis ama potansiyeli olan yerler ariyorum.

Gerci hanima sorarsan Urla'dan olsun da neresinden olursa olsun diyor ama ben ozellikle imar izni olmayan tarla gibi yerlere bakiyorum.

Umarim burada Izmir konusunda tecrubeli arkadaslar bildiklerini paylasirlar.

2. Yahu sen şu ABD de yaşayan mandreke değilmisin , İzmir son günlerde TV. lerde pazarlanıyor diye oltaya geldin. Neymiş sahile yakın köylerdeki taş evler ( eski rum evleri ) yok satıyormuş.. Duy da inanma.. Uyanık emlakçılar köylülerden üç paraya aldıkları bir şeye yaramaz yerleri 100 katına pazarlıyorlar. İstanbulun suyu mu çıktı... Sömürdüler bitirdiler, şimdi izmir de sıra... Git didim de ingilizler hesaplı satıyor.. Fethiye de ucuza güzel yerler var...

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by ihtiyar Yazıyı Oku
    Yahu sen şu ABD de yaşayan mandreke değilmisin , İzmir son günlerde TV. lerde pazarlanıyor diye oltaya geldin. Neymiş sahile yakın köylerdeki taş evler ( eski rum evleri ) yok satıyormuş.. Duy da inanma.. Uyanık emlakçılar köylülerden üç paraya aldıkları bir şeye yaramaz yerleri 100 katına pazarlıyorlar. İstanbulun suyu mu çıktı... Sömürdüler bitirdiler, şimdi izmir de sıra... Git didim de ingilizler hesaplı satıyor.. Fethiye de ucuza güzel yerler var...
    ben Turk TV si seyretmiyorum nereden bileyim pazarlandigini

Tek bildigim Istanbul Izmir arasi 3-4-5 saate dussun yeni otoyolla, Izmir in populeritisi baya artacak. buda fiyatlari artirir diye dusundum

benim rum eviyle isim olmaz zaten benim baktigim imara acilmamis tarlalar

Belli izlemediğin zaten :D o otoyol haberi 2 3 senelik.

Bu saatten sonra alırsan ancak köpüğünü alırsın

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by EMLAK Yazıyı Oku
    Belli izlemediğin zaten :D o otoyol haberi 2 3 senelik.

Bu saatten sonra alırsan ancak köpüğünü alırsın
    insaatin ne zaman basladigi onemli degil

ne zaman bittigi onemli

Turk halki anca oyle tepki veriyor

birde bu otoyolun Istanbul Izmir arasini 3,5 saate dusurecegine kimse inanmiyor

6.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Belli bir zaman sonra Izmire yerlesecegim kesin oldugu icin Izmir den arsa alma planlarim var. Ozellikle imar izni cikmamis ama potansiyeli olan yerler ariyorum.

Gerci hanima sorarsan Urla'dan olsun da neresinden olursa olsun diyor ama ben ozellikle imar izni olmayan tarla gibi yerlere bakiyorum.

Umarim burada Izmir konusunda tecrubeli arkadaslar bildiklerini paylasirlar.
    Ahmet, İzmir'e nereden gelip yerleşeceksin, emekli mi oluyorsun? Ben izmir/Karşıyaka' dayım. Öncelikle Urla' da arsa fiyatları çok yüksektir. Ama merkeze 50km uzaklığında olduğu için otobandan kırk beş dakikada Konak'a gelebilirsin. Güzelliği de burada. Arsa almak içim şehrin büyüyen taraflarına bakacaksın. Örneğin Menemen, Bornova , Seferihisar yolu üzeri gibi yerler. Araştırmak lazım. Kolay gelsin.

7.  Alıntı Originally Posted by ihtiyar Yazıyı Oku
    Yahu sen şu ABD de yaşayan mandreke değilmisin , İzmir son günlerde TV. lerde pazarlanıyor diye oltaya geldin. Neymiş sahile yakın köylerdeki taş evler ( eski rum evleri ) yok satıyormuş.. Duy da inanma.. Uyanık emlakçılar köylülerden üç paraya aldıkları bir şeye yaramaz yerleri 100 katına pazarlıyorlar. İstanbulun suyu mu çıktı... Sömürdüler bitirdiler, şimdi izmir de sıra... Git didim de ingilizler hesaplı satıyor.. Fethiye de ucuza güzel yerler var...
    Tebrikler ihtiyar. Ben mandrekeyi eski forumdan biliyordum da burada tanıyamadım. Öyle uzaktan arsa, emlak almak olmaz buraya gelip araştırmak lazım. Lakin mandreke emlak topiğine yıllardan beri yazıyor. demek hala bir yer alamadı

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by Tbey35 Yazıyı Oku
    Tebrikler ihtiyar. Ben mandrekeyi eski forumdan biliyordum da burada tanıyamadım. Öyle uzaktan arsa, emlak almak olmaz buraya gelip araştırmak lazım. Lakin mandreke emlak topiğine yıllardan beri yazıyor. demek hala bir yer alamadı
    alamadim cunku buyuk krizi bekliyorum

dolar 5 TL ye cikip emlak %50 dusunce toplarim

Sayfa 1/11 123 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •