Sayfa 7/11 İlkİlk ... 56789 ... SonSon
Arama sonucu : 85 madde; 49 - 56 arası.

Konu: Izmir de nereden arsa alinir?

1.  Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Sayın maharaj

Son 2 paylaşımınızda, referans aldığınız linklerin, her ikisi de çöp !!!

Urla bölgesinde yıllar önce herkes pozisyon aldı ve fiyatlar zirve yaptı. (farz edinki borsa endeksi 6 USD)
    İstanbullu göçmen diye bir şey de yok.
    Zamanında iş, eğitim, vs. sebebiyle İzmir'den İstanbul'a gitmiş bir kitle var.
    O kitle hızla geri dönüyor (Gurbetçi Türklerin dönmesi gibi, Avusturya'lının değil, Avusturya'daki Türk'ün dönmesi gibi)

İzmir orjinliler dışında, Türkiye'nin her yerinden, gurbetten laik, çağdaş, hayatla barışık insanlar göç ediyor izmir'e.
    Bu da fiyatları yükseltiyor.

İzmir'de, kelepir hiç bir bölge kalmadı. Bunu da not olarak kaydedelim.

Saygılar
    Urla bölgesi hala gözde dostum, ben Alaçatı da yaşıyorum yaz kış. Urla Çeşmeye bir alternatif oldu, Urla ile Çeşme ölmez hiç bir zaman. Bir durgunluk var şuan bu bi gerçek ama bu bölgeye istanbullu veya İzmirli ama istanbullu ilgisi artarak devam edecek gibi görünüyor. İstanbullu göçmü ediyor taşınıyor mu konusu benim için çok önemli değil. Linkler çöp olabilir bilmiyorum, bir çöp daha gönderiyorum.

https://www.yeniasir.com.tr/ekonomi/...-milyonu-buldu
    Son düzenleme : MAHARAJ; 22-07-2018 saat: 12:37.

2. Mordoganda hala uygun yer var 8000 metre 550bin köyün 200 m yanı kadastrol yolu var elek su yakınıda 1 villa yapabilirsin

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by izmut Yazıyı Oku
    Sayın maharaj

Son 2 paylaşımınızda, referans aldığınız linklerin, her ikisi de çöp !!!

Urla bölgesinde yıllar önce herkes pozisyon aldı ve fiyatlar zirve yaptı. (farz edinki borsa endeksi 6 USD)
    İstanbullu göçmen diye bir şey de yok.
    Zamanında iş, eğitim, vs. sebebiyle İzmir'den İstanbul'a gitmiş bir kitle var.
    O kitle hızla geri dönüyor (Gurbetçi Türklerin dönmesi gibi, Avusturya'lının değil, Avusturya'daki Türk'ün dönmesi gibi)

İzmir orjinliler dışında, Türkiye'nin her yerinden, gurbetten laik, çağdaş, hayatla barışık insanlar göç ediyor izmir'e.
    Bu da fiyatları yükseltiyor.

İzmir'de, kelepir hiç bir bölge kalmadı. Bunu da not olarak kaydedelim.

Saygılar
    Peki parasi olan icin nereyi tavsiye edersiniz?
    Bi ara Aliaga civari patladi demislerdi

4. İzmir yaşanılmaz bir yer,gelmeyin..

Batman'a gidin..

Gümüşhane'ye gidin..
    Kendini yontmayı unutma der Zeus....

5. Urla’da 2.110 metrekare arsamın fiyatını 700 binden 600 bine sonra 500 bine dünde 400 bine çektim. Arayanlar var ama ciddi bir teklif dahi olmuyor. Bunun adı krizdir. Hem gayrimenkul krizi, hem real sektör krizi, hemde finansal krizi bir arada yaşıyoruz.

6.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    Urla’da 2.110 metrekare arsamın fiyatını 700 binden 600 bine sonra 500 bine dünde 400 bine çektim. Arayanlar var ama ciddi bir teklif dahi olmuyor. Bunun adı krizdir. Hem gayrimenkul krizi, hem real sektör krizi, hemde finansal krizi bir arada yaşıyoruz.
    Sn.Maharaj, bana ada parsel bilgilerini atabilir misiniz? Ankara'da emekli bir tanıdığım Urla'ya yerleşmek için araştırma yapıyor.

7. ben urladaki yerinizi ada parsel olarak söylerseniz talip olabilirim çeşmede gayrimenkul işi yapıyorum tel 0541 5696827

Sayfa 7/11 İlkİlk ... 56789 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •