Sayfa 5/11 İlkİlk ... 34567 ... SonSon
Arama sonucu : 85 madde; 33 - 40 arası.

Konu: Izmir de nereden arsa alinir?

Ahmetg Guest
     Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    İzmir İstanbul otabanın sene sonu açılacak olması ile özellikle Foça, Şirince ve Urla bölgesi yatırımcı akını var. Aliağa lokasyon olarak sanai bölgesi elit kesimin rağbet edeceği bir yer değil bence. Fiyat artışına gelince Ege bölgesinin değerlenmesi normal çünkü Ege bir cennet bahçesidir. İnsanı ile doğası ile turkuaz mavi denizi ve temiz havası ile bir başkadır benim memleketim.
    Ege nin heryeri cennet degil

Hatta akil almaz ve kontrolsuz bilincsiz ilaclama sonucunda Ege bolgesi nin gelecegi hicte ic acici gozukmuyor

Aliaga dan hic bahsetmiyorum orada da kanser vakalarinin cogaldigi herkesin malumu

Ha Istanbul dan hala daha iyidir o baska

Buyrun okuyun.

http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/h...yoruz-40456882

2.  Alıntı Originally Posted by Ahmetg Yazıyı Oku
    Ege nin heryeri cennet degil

Hatta akil almaz ve kontrolsuz bilincsiz ilaclama sonucunda Ege bolgesi nin gelecegi hicte ic acici gozukmuyor

Aliaga dan hic bahsetmiyorum orada da kanser vakalarinin cogaldigi herkesin malumu

Ha Istanbul dan hala daha iyidir o baska

Buyrun okuyun.

http://www.hurriyet.com.tr/kelebek/h...yoruz-40456882
    İstisnalar kaideyi bozmaz derler. Urla çeşme arası hem doğa hemde deniz bakımından tam bir cennettir. Muğla ilçeleri (Bodrum, Güllük, Gökova, Göcek, Marmaris, Fethiye vesaire) keza öyledir. Arada Aliağa gibi sanaileşmiş ilçeleri kastetmiyorum tabi. Ama Ege genel olarak cennettir, yaşam yeri olarak tr de en ideal yerdir bence.

3.  Alıntı Originally Posted by MAHARAJ Yazıyı Oku
    İstisnalar kaideyi bozmaz derler. Urla çeşme arası hem doğa hemde deniz bakımından tam bir cennettir. Muğla ilçeleri (Bodrum, Güllük, Gökova, Göcek, Marmaris, Fethiye vesaire) keza öyledir. Arada Aliağa gibi sanaileşmiş ilçeleri kastetmiyorum tabi. Ama Ege genel olarak cennettir, yaşam yeri olarak tr de en ideal yerdir bence.
    muğla varken asla izmire yatırım yapmam.hedefim güney.

4.  Alıntı Originally Posted by powerpc Yazıyı Oku
    muğla varken asla izmire yatırım yapmam.hedefim güney.
    Muğla da Ege kalıyor dostum, Güney Ege denilebilinir tabi.
    Muğla benim esas memleketim, cennettir her köşesi.
    İzmir kabuk değiştirmesi lazım kentsel dönüşüm ile.
    Ama ben izmirden bahsetmiyorum Urla ve çeşme arası diyorum.

5. Ege tarafındaki ilçe belediyeleri malesef çok acemi. Köy zihniyetli. Kazanç ve gelen turist oranına göre dizayn ve yönetim ne arar? Kısırçekişmeler, rant kavgaları, plaj kiralamalar... Betonlaşmada düzen yok... Merkezi yönetim de umursamıyor. Hatta rant... ah bu rant ve para hırsı.. İlçelerde plajlarda temizlik hak getire... malesef bütün zenginliklerimizi el birliği ile yok ediyoruz... Az sayıda bakir yerler de gün geçtikçe keşfedilip bitirilecek.
    Notum sıffır sıffır sıffır..

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

6.  Alıntı Originally Posted by akresta Yazıyı Oku
    Ege tarafındaki ilçe belediyeleri malesef çok acemi. Köy zihniyetli. Kazanç ve gelen turist oranına göre dizayn ve yönetim ne arar? Kısırçekişmeler, rant kavgaları, plaj kiralamalar... Betonlaşmada düzen yok... Merkezi yönetim de umursamıyor. Hatta rant... ah bu rant ve para hırsı.. İlçelerde plajlarda temizlik hak getire... malesef bütün zenginliklerimizi el birliği ile yok ediyoruz... Az sayıda bakir yerler de gün geçtikçe keşfedilip bitirilecek.
    Notum sıffır sıffır sıffır..

SM-G930F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.
    Dostum, doğamız muhteşem ama maalesef katlediyoruz. Plajlarımız ve denizlerimiz kirleniyor gün geçtikçe haklısınız.
    İnsana değer yok hayvana yok doğaya hiç olmaz tabi çünkü doğa cansız kimine göre. Halbuki doğa canlı insan öldü.

7. Şirince’de yeni imar planı bir kaç aya onaylacak diyorlar. Onaylanırsa şirince’ye kültür bakanlığı bütçesinde 13 milyon kaynak sağlanmış şirince için. Şirince’nin cepe geydirmesi yapılacakmış komple. Şirice’nin hem evleri hemde çarşısı yenilecek. Bu yenilemeden sonra Şirince için fiyatlar uçar diyor bölge emlakçıları.

https://www.sahibinden.com/ilan/emla...45592819/detay

8. Şirince satıldı bugün. Urla çeşme arasında var arsalarımız isteyen olursa.
    Bu arada İzmir bölgesi hakıında güzel haberler gelmeye devam ediyor.

https://www.emlakdream.com/ziya-yilm...zmirde-olacak/

Sayfa 5/11 İlkİlk ... 34567 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •