Sayfa 2/104 İlkİlk 12341252102 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 9 - 16 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

son bir ayda alanlar

satanlar

5. Selçuk pazarlama sanırım buda bakalım kokusu çıkar ytd değil asla

6. kim satar kim alır 3.20 gösterip buralarda süründürürler adamın kafasını bozuyorlar şeytan diyor ki ver elindekileri tahtada ne teknik kalsın ne temel kalsın ver maliyetine kadar yık ortalığı bakalım maliyeti 2.5 üzeri olanlar ne yapacak ha benim maliyetimi merak ederseniz onuda yazarım 1.xxx

BU BİR YATIRIM TAVSİYESİ DEĞİLDİR. sadece beni bağlar

KAFAM BOZULDU YAZDIM SADECE BENİ BAĞLAR

7. Selçuk patlar hisseyi pazarlayıp ortadan tüydü...hisse sallantıda ne olacağıda meçhul

8.  Alıntı Originally Posted by Borsa83 Yazıyı Oku
    Selçuk patlar hisseyi pazarlayıp ortadan tüydü...hisse sallantıda ne olacağıda meçhul
    iyi de pazarladığını söylediğin vatandaşın elinde olan bilmem kaç yüzbinler lot hamili kart sahip lerindeki 2.5 üzerindeki maliyetli bilemem kaç yuz binlik malları %5 üzeri malı alıp kap'a açıklama yapan ların hali nice ola ki oyturup ağlılar her halde ha benim maliyetim 1.5 bile altında ben beklerim maliyeti yukarda olan küçüklere yazık inş. zararda olan garibanlarda fazla mal yoktur. böyüklere acımam onlar zati başkasının cebinden almışlardır. ky zarar görüyor amma maliyeti yukarda olan böyüklerin zararı çok daha fazla olur batarlar bile amma

işte can alıcı bi nokta da var ki babalar aşağı basıp milleti bezdirip malı almak için yapmayacakları da yok

bu işlem hacmi ile de nasıl kağıt çıkılır onu da çözemedim

BENİM BİLDİĞİM BİRŞEY YOK YANLIŞ ANLAŞILMAK İSTEMEM KİMSE YAZDIKLARIMDAN ETKİLENMESİN vebal almak istemem yatırım tavsiyesi hiç değildir

gelişen işlemler piyasası hiç ilgimi çekmezdi ama bi anlık gaflete kapıldık üç beş bir şey almıştık ha zarar da yok ama can sıkılıyor yine

Sayfa 2/104 İlkİlk 12341252102 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •