Sayfa 43/105 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon
Arama sonucu : 833 madde; 337 - 344 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    Borsa İstanbul A.Ş. Piyasalarında Uygulanacak Gözetim Tedbirleri Yönergesi'nin 5'inci maddesi hükmü çerçevesinde,
    Rodrigo Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. (RODRG.E) payının piyasasındaki emir ve işlemlerde
    Yönerge'nin 6'ncı maddesinde belirtilen durumların ortaya çıkması nedeniyle
    Tedbir Yönetim Sistemi kapsamında
    RODRG.E payında 05/08/2019 tarihinden itibaren 1 ay süreyle brüt takas önleyici tedbiri uygulanacaktır...

hayırlısı....
    Merhaba snap bu karar sizce nasıl etkiler hisseyi fikrinizi alabilirmiyim

2. BEBEK e geçenki aşırı hacim nedeni ile 1 ay brüt takas geldi. Bir sıkıntı da yok. Açığa satış falan zaten olmadığı için biraz oyalanır sadece buralarda belki. al sat devam olacak😊hedefde degisiklik yok...

Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    BEBEK e geçenki aşırı hacim nedeni ile 1 ay brüt takas geldi. Bir sıkıntı da yok. Açığa satış falan zaten olmadığı için biraz oyalanır sadece buralarda belki. al sat devam olacak😊hedefde degisiklik yok...
    Adamlar ditek brüt takasa soktu..c grubu olduğundan krediye uygın değildi...krediyi dışarıdan kullanıyorlardı...tek şey günlük alsat olmayacak...
    Dediğin gibi olur inlallah...

Daha doğrusu bu sefer senin dediğin gibi olur inşallah.

Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    bu senet bana birzamanlar var olan köytaş tekstil hatırlattı..
    adam borsadan senedi öyle bir topladı ki..tamamını borsadan alarak genel kurulda da şirketi ele geçirerek şirketi işlettiler..
    hatta boğazda bir daire alacağıma borsadan bir şirket satın aldım diye beyanat verdi...
    bakıyorumda senet 1,28 tl desen piyasa değeri 1.950.000 USD....
    wawww arkadaş.. tl ye vurursan 9.100.000,00 TL...
    alsak mı....
    al at..
    bi ellibin lot alıp unutsak..ne olur acaba..hesaba alıp şifreyi bile unutsak mı...bilemedim...
    bu fiyata merterde bina bile alamazsın....
    03/ 06 /2018 de ilk yazım mış
    Tam 14 ay olmuş...
    Bu arada brüt takas ne mi..

söz konusu hisse senetlerinde alım yapmak isteyen yatırımcıların takas tarihinde hesaplarında alımlarını karşılayacak tutarda nakit, satım yapmak isteyen yatırımcıların takas tarihinde hesaplarında satımlarını karşılayacak miktarda menkul kıymet bulundurması gerekmektedir.
    Yani kısaca gün içinde eğer hesapta malınız yok ise gün içinde aldığınızı aynı gün satamazsınız....

6. ewet dostum..mal toplanip bir yabanci fon a verilemezmi..yani bir ortak..

Hayırlı olur..da...
    Takasta kim verecek....
    Hangi aracı kurumdan...
    Yada borsaya açık olmayan kısımdan mı...
    Yada senaryo....
    Yada beklenti bitti verelim ozaman...

8. sende rodi varmi dostum.

Sayfa 43/105 İlkİlk ... 3341424344455393 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •