Sayfa 49/104 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 385 - 392 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    edip de değişim var.birde bizim.arkadaslar����
    Gec kalmış sayılırmıyız ��

Ahmet kardeş..
    harbiden nasıl bir satışki..oatrın şimdiye kadar yaklaşık 350 bin lot satmış...
    Şimdi düşünelim ben patronum..ve şirketi satacağım ve malı tahtada vereceğim ve c grubu senedim...
    Onuda geçtim...defter değerim 1.40 tl piyasa fiyatım borsada 4.90...
    Nereden satarım defter değerinin 2 katı desek 2.80...son üç aylık ortalama desem 2.80 3.00 arası...satmak istesem bilançoda bu karı mı gösteririm..
    Ve ben borsada satıyorum...
    Mantığım almıyor...
    Ama senet gidiyor gitsin sorun yok...
    Bu arada düşmesini istediğimi kim söyledi..ben hala nasıl bu fiyatlarda onu merak ediyorum...
    Yoksa niye kazanmanızı istemeyeyim ki ...benim fıtratımda böyle birşey yok...
    Sen nasıl rodrigo ısrarın varsa bendede son 1 aysır diriliş diyorum.. 0.70 den 1.00 tl gördu buda yaklaşık %50 demek...
    Edip bizede geldi ama...bilançosu berbat...ama alıcıları tam kumarbaz hemde acımasızından...onunla aynı grup olan akın tekstil ondan daha iyi ama tık yok...olsun onada sıra gelecek...
    Bu arada biraz günlükçü olduğumuz için gedik yatırım tahtasından aldık biraz...
    Bu gibi tahtalar sayıldığından 10 bin lotları geçmiyoruz...
    Şunuda iddaa ediyorum...dirilişteki grupla rodrigodaki grup aynı...hemde dibine kadar..bunu sende biliyorsundur...

Sen yanlış anladın arkadaş. bizim derdimiz 2 veya 3 bin lotlar değil..amacımızda o da değil..tahta nasibini görsün ...
    yoksa 2 bilemedin 3 bin lotun hesabında değiliz..şubat temmuz arası tahtada yaklaşık 700 bin lot alış 700 bin lot satış yapıp mal çevirmişiz yanlızca bir aracı kurumdan.
    amacımız oyun bozmak olsaydı yapardık ama fıtratımızda yok...
    oyunu kuralına göre oynarız..
    bizimkisi tahta takibi yoksa kimsenin tavuğuna kışt demeyiz kimseninde oyununu bozmayız...
    Yani acemi geldiysek yanılırsın ahmet arkadaş...
    Yoksa bizde biliyoruz ****lik nasıl yapılır..
    Yapmam yapmadım da..
    Yaş 49. İlk senedi 1990 da almış birisi olarak hiçbir zaman paranın kulu olmadık..olmayızda....
    Sıkıntı yaptığımız yok..sende yapma...
    Öyle 2 veya 3 bin lot... bayram harçlığı..
    Bunlar yakışıksız..delikanlının ağzına yakışmaz...bize ters laflar.....

Tahtanın sofrası bereketli olurda herkes nasiplenir...
    Herkesin bereketi gönlüne göre olur inşallah...
    Sizlere kolay gelsin...

5. ters anladin snap kardeş bizi..biz kucuk yatirimciyiz..ne bilim senikendim gibi sandim..kusura bakma..ama bildigim kadariyla değil bir araci kurumdan 5 tane araci kurumdan da.islem yapsan tahtacinin dedigi olur oyunu bozamassin 😊diye ogrettiler..belkide bana yanlis ogrettiler..neyse Allah gonlune gore versin..

6. derya kardeş biz rodi ye takilmaya devam edelim..bugun cok saglam durdu..guzel gunler gelicek..edip ben almadim..borsada firsatlar bitmez.

7.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    derya kardeş biz rodi ye takilmaya devam edelim..bugun cok saglam durdu..guzel gunler gelicek..edip ben almadim..borsada firsatlar bitmez.
    Zaten nakitim yok rodi de yüklü aldım bide az avod aldım orada sıkıstım elde para kalmadı onun yerine edip alsaydım keske

8. Günaydın arkadaşlar
    Üçünüz arasında güzel sohbet havasında geçiyor grup. Sohbetiniz hoşuma gitti selam vermek istedim. Bende rodrg ye yeni girdim hayırlısı artık. İnşallah içinden art niyet geçirmeyen, gözü küçük yatırımcının parasında olmayanlar çok kazanır bu sefer ...

Sayfa 49/104 İlkİlk ... 3947484950515999 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •