Sayfa 51/56 İlkİlk ... 414950515253 ... SonSon
Arama sonucu : 447 madde; 401 - 408 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

1. tıkır tıkır işliyor.izlemeye DEVAM..

Duhul
    Jul 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    1,284
    Hayırlı bayramlar...
    Hayırlara vesile olur inşallah...

3. Hayirli bayramlar guzel dostlar..

4. @ahmet32 kardesim iyi güzel diyorsun ,hadi biz perşembe günü 4.90 dan alalım rodrigoyu ama bu rodrigo 1.70 ten 1 ayda 5.00 tl olmuş. Bu saatten sonra kim alır bu hisseyi?

4.90 dan aldığımız rodrigoyu biz kime satacağız?
    15 temmuzu unutmadık .Milleti de, lideri de unutmadık .Liderin sırtından geçinen hainleri de unutmadık!

5. kimin aldigini solesek spek oluruz veya tahtaci😊 yazilarimi takip ettiyseniz 3 den beri yaziyorum..cok sukur mahcup olmadik..gorunurde alici yok gibi..çünkü mal toplandi..az bir lot kaldi.. gorusumu soruyorsan bir fona devir olur..orasi beni ilgilendirmez..ben hedefime bakarım..6 yida 7 yide gorecek..daha ustude 8 ..4900 alabiliyorsan ben olsam alirdim😊kimseye al sat demedim..sadece snap kardes e al diye mecazi baski yaptim 3 tl den beri oda hakli eski rodrigo yu bildigi icin geri doner sandi..sesli dusunmeye devam edecegim..

6. alyatçı kardeşim hatirliyorsan bana tl zirvesini gectimi demistin..bende daha degil o zaman 4400 lerdydi..2 hafta olmadi daha 5 kapadı..satsan..gene yuzde 10 ustu..nasip artik.ne diyelim..

7.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    alyatçı kardeşim hatirliyorsan bana tl zirvesini gectimi demistin..bende daha degil o zaman 4400 lerdydi..2 hafta olmadi daha 5 kapadı..satsan..gene yuzde 10 ustu..nasip artik.ne diyelim..
    Dedim ahmet32 kardesim.Soylemesi ayıp 2.12 maliyetli 10 bin lotum var rodrigoda.
    15 temmuzu unutmadık .Milleti de, lideri de unutmadık .Liderin sırtından geçinen hainleri de unutmadık!

8. guzel dostum sevindim..demekki dsha cok kazanacaksin..sorun yok😊 bol kazançlar...

Sayfa 51/56 İlkİlk ... 414950515253 ... SonSon

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •