Sayfa 53/104 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 417 - 424 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

1. rodi brut e giriyor baska kagit olsa taban taban giderdi bu bile baska bisey..2 hafta demeden ayni yerine geldi..bisteki en saglam kagitlar bile en az yuzde 10 dustu..sıkıntı yaptigin sey hemen niye gitmiyor..😊

2. Ahmet32 abim tekrar bir hamle ile 4.70 ten giriş yapmıştim arakasindan bakipkalmayalim diye ve sonraki günlerde bürüt takasa girince ogün bir düzeltme hareketi yapınca panikle malı kaptırdık .. sonra bi bakayım senin bu düzeltme hareketi ile ilgili yazın varmı diye varmış keşke senin yazını dağa önce görseymişim.

3.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    tufaya geldik derken 😊hemen sat..derya kardesi zengin edecem insllh..bistte kolay kolay para kazandirmazlar adama dostlar.. neler donuyor neler..biz 3 den beriyazmisiz..cok sukur mevlam utandirmadi..sabirli olan kazanacak.sen hemen zengin olacan alyatci kardes.insllh..
    😀 😀 Gercekten rodrg gibi hisselere denk gelirsem 3 seneye kendimi villamda otururken bulcm galiba 😀 sabretmeye devam. Şu borsa bana neler neler öğretti herşey hemen olsun bitsin kafasında Bi Derya aylardır Bi hissede bekliyor 😀

4. guzel dostlar şurda hemfikir olun.biz ky dostuyuz..bizim mal kitleme alavereyle işimiz olmaz..zaten sig piyasada ne kilitleyebiliriz 😊.biz kaybetmeyin kazanin diye yaziyorum..panik olmayin sakin olun..bir bilenin ama iyi niyetli olanin arkasindan sabirla gelin diye ugrasiyorum. kucuk seylerle uğraşıyorsunuz.. dustu niye cikmadi😊buyuk resmi görmüyorsunuz..bizde birzamanlar sizin gibiydik😊biz 3 tlden beri rodi bir fiyat bictik..6 lar 7 insllh..sadece sabir..

5. derya kardeş bak kaplamine😊sen sabirli ol..daha neler var ..firsstlar bitmez..

6. kaplamin sanki bizi beklemiş😊😊

7. demmekki sirasi gelen gidiyormuş.sadece sabirla olgunlasmasini beklemek..ve bir bileni dinlemek

8.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    tufaya geldik derken 😊hemen sat..derya kardesi zengin edecem insllh..bistte kolay kolay para kazandirmazlar adama dostlar.. neler donuyor neler..biz 3 den beriyazmisiz..cok sukur mevlam utandirmadi..sabirli olan kazanacak.sen hemen zengin olacan alyatci kardes.insllh..
    Ahmet32 bırak şimdi kaplamini rodi yi satip kaplanın mi alalım yani ?O da operasyon yiyor .

Sayfa 53/104 İlkİlk ... 343515253545563103 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •