Sayfa 54/104 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon
Arama sonucu : 829 madde; 425 - 432 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    derya kardeş bak kaplamine��sen sabirli ol..daha neler var ..firsstlar bitmez..
    Masallah iyi gitti. Agzınızdan cıkan hissenin kurtulusu yok yükseliyo ama sattım Ahmet bey kaplm hasan mese var dediler korktum gider insallah daha yukarı benden alan da kazansın

2.  Alıntı Originally Posted by Derya1116 Yazıyı Oku
    Masallah iyi gitti. Agzınızdan cıkan hissenin kurtulusu yok yükseliyo ama sattım Ahmet bey kaplm hasan mese var dediler korktum gider insallah daha yukarı benden alan da kazansın
    Operasyon hisselerini bırakın .Canınız yanar .Adam gibi hisseler alın arkadaşlar .

Tövbe et sen de Ahmet32 kardesim

3. alyatci kardes...rodide bu kadar acelen nedir😊 zaten kar dasin..istedigini yapmakda serbestsin..sen bilirsin.

4.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    alyatci kardes...rodide bu kadar acelen nedir�� zaten kar dasin..istedigini yapmakda serbestsin..sen bilirsin.
    E görmüyor musun yükseliyor birçok hisse .Bu ise yatıyor yerinde

5.  Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Operasyon hisselerini bırakın .Canınız yanar .Adam gibi hisseler alın arkadaşlar .

Tövbe et sen de Ahmet32 kardesim
    Ben Bi kapıdan bakıp kactım kaplm da ��

6. Size bol kurbanlar arkadaşlar .Ben karı aldım ve çıktım .Herkese bol şanslar .2 den 5 oldu daha ne olsun?

7. borsa da sadece para kazanmak degil...para kaybetmemek de bir hünerdir..acele ediyoruz..aldigim hisse ciksin. bakin kac gundur borsa cakildi..en ssaglam kagitlar yerle bir..birde rodi ye bakalim..hic bisey yapmadan gene yuzde 20 kar dasiniz..vw unutmayin.rodi su an brutte olan bir hisse 15 gunkaldi😊 herhangi bir hissw olsaydi kac defa taban giderdi..daha ne yazayim 😊

8. alyatci kardes iyi gunler de harca..gene geleceksin buraya biz burdayiz..😊

Sayfa 54/104 İlkİlk ... 444525354555664 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •