Sayfa 57/104 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 449 - 456 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

1.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    pek yazmiyorum bekliyoruz. rodi taş gibi msllh..az kaldi brut bitiyor😊
    İyi geceler arkadaşlar
    Normalde uzun zamandır vakkoda bekliyordum Bi cesaret girdim rodiye vakko gidince 5000 karda gitti bekliyoruz bakalım inşallah sonu güzel olur...

2. Vay amet im vay. Bayramdan sonra 7-8 hikaye oldu .Şimdi de brut takastan sonra diye mi avutuluyor?

Brutten sonra şelale başlarsa çok guleceğim

3. Alyatci kardes sen borsayi birak bence😊 3 ay da yuzde yuz artmis..3tl den beri burda yaziyorum.. bayram biteli 15 gun olmus..hayirdir boyle para kazanma sistemi varsa soyle oraya gecis yapalim..ve hala ewet gidecek diyorum..bildigin bir hise varsa ben 6 ay beklerim yuzde yuz kazanmak icin ..ky mantigi sende haklısın ne diyim😊😊

4. 3 liradan beri şelale bekliyorsunuz..ondan sonra arkasindan bakiyorsunuz😊..bekleyin bakalim gelir..

Alıntı Originally Posted by hissli hisseler Yazıyı Oku
    İyi geceler arkadaşlar
    Normalde uzun zamandır vakkoda bekliyordum Bi cesaret girdim rodiye vakko gidince 5000 karda gitti bekliyoruz bakalım inşallah sonu güzel olur...
    arkadaş ya ben salak salak tahta seyrediyorum yada birileri bizi salk zannediyor....
    nezaman almışta bekliyor...hemde bu fiyatlardan...
    3 lerden vakko satıp rodrigo almak....hangi fiyat merak ettik doğrusu...

öyle 2 dakikalık seansta altlara 1000 er lot alış yazmak...
    beleş kabadayılık....

prizma matbaacılıkla beraber borsagündem deki yazı ile tam 3 ayda yaptı hareketi....
    şu borsa gündem in yatacak yeri yok....
    aynısını diritte yaptılar yok tahta batacak yok üçkağıtçılar tahtada cirit atıyorlar diye haber yap...tahta 0.85 lere versinler..
    bugün 1.02 görsün....sizi gidi sizi....
    şu ara uşak seramik çok gözüme çarpıyor...
    bugün meksa tahtayı 155 er lotlarla acil yardım çağrısı yaptı dakikalarca..

8.  Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    arkadaş ya ben salak salak tahta seyrediyorum yada birileri bizi salk zannediyor....
    nezaman almışta bekliyor...hemde bu fiyatlardan...
    3 lerden vakko satıp rodrigo almak....hangi fiyat merak ettik doğrusu...
    Ben vakkoyu 2 mayısta 3.13 ten aldım maliyet düşürerek 3 TL geldi. 3.20 den 2000 lot sattım. Normalde bekleyeciktim ancak kalan 5000 lotuda 3.07 den bozup rodrg girdik. Bu söylediğimde ne anormallik var anlamadım

Sayfa 57/104 İlkİlk ... 747555657585967 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •