Sayfa 62/104 İlkİlk ... 1252606162636472 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 489 - 496 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

1. hissli kardes dedigimiz gibi kaybetmessin dedik sukur kaybetmedin sende..yuzde 20 kardasin bugun luk..al sat işi sende artik..

2. siz bana bakmayin..3 den baslayan yolculugu devam ediyorum..garip gelicek size..dahayolu uzun..hepsi kendi gorusum..Allah herkesin gonlune gore versin..

3.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    birde derya kardeşe tsk ederim..başindan beri bize inandı saolsun..laf aramizda fena kazanc elde etmedi😊
    Ahmet bey bende size tesekkür ederim 🙏 ciddi kar yazdım sayeniz de. (Bana burada inanmayıp spek ilan etseler de cidden sıradan bir vatandaşım arkadaslar 😀) Sabırla beklemeye devam filmin sonunu görmek istiyorum insallah. Allah razı olsun Ahmet bey duacınızım 🙏

4.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    hissli kardes dedigimiz gibi kaybetmessin dedik sukur kaybetmedin sende..yuzde 20 kardasin bugun luk..al sat işi sende artik..
    Evet hisseye inandık çok şükür hareketi başlattı.. Biraz vakkodan üzüldük ama fazla sürmedi. İnşallah yılbaşına kadar devam. Bu arada bir hisse söyleyecektiniz gerçi kararsınızdınız
    Söylerseniz takibe alırız...
    Herkese iyi akşamlar

Şu kademeden şunu bu kademeden şu kadarı çizdi demişsin..de...
    Seansı izleyen biri olarak o mallar zaten kendilerinin di...
    kabak gibi belli oluyordu...
    Şimdi gedik 55 bin lot aldı gözüküyor hesapta...ama öbür taraftaki satıcılarda onlar...kendi mallarını dolaştırıp dolaştırıp duruyor...seand izlerken belli oluyor...gedik 5 10 kademe alta alış yazıyor...öbür taraftanda kendi alışına veriyor...bir taraftan para açığa çıkıyor..sonrada o para ile yukarıdan yazdığı az lotları alarak tahtayı yukarı çıkartıyor...
    Birde alış yazsın bakalım altlara...yok onu yapmaz...bakarsın patron yada diğerleri oyun bozanlık yapar..malı verirler..o zaman sıkıntı yaratır....
    Madem mal yok piyasada buyursun doldursun altlara alışları...
    Böyle 2 dakikalık seanlarda işlem görmeyecek kademeye iki gündür alış göndermekle yada göstertmek le olmaz..
    Elinde 10 yads 15 bin lotu olan buyursun versin tahtada verebiliyor mu..veremez..onun istediği fiyattan verir anca..çünkü başkasına müsade etmez..çünkü altlar bomboş....bugün bir ara tabana kadar anca 16 bin lot alıcı vardı..oda 5.10 ortalama maliyetle...

her ne ise...
    Sonuçta senet gidiyor...onun için ne dersek boş...

7. Ahmet32 6 tl demiştin hisse 5.79 oldu.

Artık bir marji kalmadı. Tebrikler .6 dedin 6 oldu .Sıradaki hisseni bekliyoruz .

8. Tsk alyatci kardes..marj kalmadi derken..yazacaklarim beni baglar kendi fikrim..hedef fiyati 9 kadar cektim..kaplmn demistim onceden biliyosun..sadece biryere not alin😊..birkac tane hisse var ..acele etmeyin..kagidi alirken kazanacagiz..dibe yakin..ayni rodide oldugu gibi 3 tl gibi..sadece sabir..rodide nasil sabrettik aynisi olacak insllh..

Sayfa 62/104 İlkİlk ... 1252606162636472 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •