Sayfa 65/104 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 513 - 520 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

1. Helal olsun be Ahmet Reis .Rodiden 3000 lot aldim bugün .Trene geç bindim ama sen 9 olacak dediğin için böyle bir riske değer dedim .Maliyet 5.89.% 6 ya yakın kardayim ilk günden.

Bundan sonra takipcinim.

2. Ahmet haber bekliyorum senden.Bugün kesin cevap yaz buraya .

5.89 dan maliyet...hemde 3 bin lot...hemde bugün...
    bi anlat nasıl aldın öğrenelim...nerden hangi maliyet..allah allah....
    şu an basamaklardaki alışlara bakıyorum da...
    hadi...utandırmayayım... ayıp olacak...

4. Guzel insanlar bosverin geriyi onumuze bakalim..rodiyide bosverin..istisare edelim..beraber kazanalim..sizlerde hisse onerisi yapin.aramizda tartisalim..alyatci dost kaplamin yazmıştım..operasyonbitti yazdin.riskli yanildiginiz nokta..rodideki gibi😊 direk alin kaplm demiyorum..a.a gidecek diyorum zaten gidiyor😊 husse aliminda acelemiz yok..rodi gibi dip e yakin hisseleri almak lazim..sizde oneri verin tartışalım..

5. snap dostum usak garfa yszmadik gitti demissin cok iyi..benim derdim kendim kazsnmak degil..ky kazansin hep beraber kazanalim..bundan sonra yaz ki beraber kazanalim dostum😊

6. Valla AHMET kardeşim helal olsun banada dedin Rodi yı ama şu isfin den bi kurtulamadim
    5 ten tam alıyordum borçla ama vazgeçtim borçla iş olmaz diye
    Ama bir sonraki kağıdını dört göz le bekliyorum.
    Üsteki mesajınızda kaplanın mi diyonuz birde ..a.a yazmışsınız o mu diğer kagidiniz SAYGİLAR

7. ah kasap kardes ah nasip dostum..kaplm ana hissemiz degil ..ama gidecek...sadece sabirli olun yeter..kagit almak icin hisse almicaz..kazanmak icin..arastirmaya girdik..dedigim gibi dip e yakin..kazanacagimiz hisse insllh..

Kaplaminleri 3 lerde hareketlendirenler birkaç kere vurkaçlarla iyi para kaldırdılar. 7 lere getirdiler...ama son harekette biraz erken davranıp yakalandılar...elini kolunu kopardı..senetler bağlı kaldı hesaplarda..
    Kendilerinden başkaları kaldırmaz artık senedi...kimse yardımcıda olmaz onlara tahtada...
    Ama mal azaldığından daha sert olur yukarı hareketkeri...
    Ama bildiğim kadarı ile internet işlemlerine de kapalı senet...

Sayfa 65/104 İlkİlk ... 1555636465666775 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •