Sayfa 66/104 İlkİlk ... 1656646566676876 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 521 - 528 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

Şu dirit tede iyi kunduzlar var...
    Hatta rodrigonun da kunduzları oluyor kendileri..şirketi ele geçirdiler..genel müdürlüğü bile ele geçirdiler...
    İki kere 1 üstü denedi ana mal geçirip izin vemediler...onların amacı %150 bedelli ile piyasadakileri çarpmak...çünkü senedin %85 i halka açık...sok reddetti ilk başvuruda bunlarda geri çektiler bedelli sermaye arttırımını...bir anda 10 milyondan fazla çarpmak istediler ama ilk denemelerinde olmadı...bi olsa idi..
    Bakalım birdaha deneyeceklermi...eğer tekrar %150 yapmak isterlerse senedi 1.00 lerin üzerine çıkartmaları gerekiyor ki ortaklar bedelliyi kullansın yoksa kim kullanacak bu fiyattan bedelliyiii....
    Ha olursa bu sefer kimse kullanmaz bedelliyi..kullanılmayan paylar şirket tarafından tekrar borsada satılmaya çalışılırsa..o zaman seyrey gümbürtüyü..
    Her fiyattan satarlar tahtada çünkü maliyeti yok....
    Adamların aklı fikri basıl parayı kaldırırızda...eeee hepsi kumarbaz...
    Hele biri kıbrıslı olacak nerede ise...

Uşak ta mal alanlar hala maldalar...
    Yavaş yavaş çıkartıyorlar fiyatı...zaten tahta çok kalabalık...bakalım 3 sene önceki hareketi gibş 2.50 lerdemi bitecek yada tepki mi kalacak...ama huyudur..insallah devam eder....

3.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    Guzel insanlar bosverin geriyi onumuze bakalim..rodiyide bosverin..istisare edelim..beraber kazanalim..sizlerde hisse onerisi yapin.aramizda tartisalim..alyatci dost kaplamin yazmıştım..operasyonbitti yazdin.riskli yanildiginiz nokta..rodideki gibi😊 direk alin kaplm demiyorum..a.a gidecek diyorum zaten gidiyor😊 husse aliminda acelemiz yok..rodi gibi dip e yakin hisseleri almak lazim..sizde oneri verin tartışalım..
    Yahu a.a hangi hisse ahmet ?Bulmaca gibi yazma hangi hisse bu gidiyor diyorsun .

Açık yaz .Bunu da kaçırmayalım .

4. alyatci kardes a.a yerine kaplm yazacaktim..eksik yazmisim kusurabakma..kaplm de bir grup var yukari cekecekler ken brut araya girdi.ama birakmazlar.gotururler..su an bir hisse önerim yok araştırıyoruz..dirit 1 ustune atmali ve 3 seans kalmali sonra onu acik bence snap..

ben hala uşak diyorum...
    plasede istanbul motor piston yani federa modul...

6.  Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    ben hala uşak diyorum...
    plasede istanbul motor piston yani federa modul...
    Snap abim şair bu dörtlükte ne demek istemiş ..😁

Alıntı Originally Posted by Netsiz Yazıyı Oku
    Snap abim şair bu dörtlükte ne demek istemiş ..��
    şair hislerini belirtti...
    yoksa tüyo değil...
    tahtayı ve grafiği seansta izleyerek...
    uşakta bir grup yaklaşık 6 milyon lot almış..ortalama 1.20 lerden...dahada satmamış..
    grafiğe bakıncada yavaş yavaş yavaş sakince hedefe ilerliyor gibi...
    bende biraz var maliyey 1.20 nin altı...sıkıntı yapmadan izliyorum...
    mo4or pistonda grafik olarak ucuz kaldı...
    jantla karşılaştırınca geride kaldı biraz...tahtada fena değil..ondan dedik....

esas netaşımı kaptırdım geçen gün7.20 lerde...ahhhh...ahhhh...
    hemde 11 bin lot...tüyo idi aldık...
    çıtır için ama fena kaçırdık ana yemeği...
    bayağıda lezzetli çıktı...
    adamların maliyeti düşüktü diye tutmakta çekindik..kafamıza basar diye...
    nasip....yapacak birşey yok...

8.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    alyatci kardes a.a yerine kaplm yazacaktim..eksik yazmisim kusurabakma..kaplm de bir grup var yukari cekecekler ken brut araya girdi.ama birakmazlar.gotururler..su an bir hisse önerim yok araştırıyoruz..dirit 1 ustune atmali ve 3 seans kalmali sonra onu acik bence snap..
     Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    şair hislerini belirtti...
    yoksa tüyo değil...
    tahtayı ve grafiği seansta izleyerek...
    uşakta bir grup yaklaşık 6 milyon lot almış..ortalama 1.20 lerden...dahada satmamış..
    grafiğe bakıncada yavaş yavaş yavaş sakince hedefe ilerliyor gibi...
    bende biraz var maliyey 1.20 nin altı...sıkıntı yapmadan izliyorum...
    mo4or pistonda grafik olarak ucuz kaldı...
    jantla karşılaştırınca geride kaldı biraz...tahtada fena değil..ondan dedik....

esas netaşımı kaptırdım geçen gün7.20 lerde...ahhhh...ahhhh...
    hemde 11 bin lot...tüyo idi aldık...
    çıtır için ama fena kaçırdık ana yemeği...
    bayağıda lezzetli çıktı...
    adamların maliyeti düşüktü diye tutmakta çekindik..kafamıza basar diye...
    nasip....yapacak birşey yok...
    Burası iyiymiş arkadaşlar.Ben bugün netaş aldım 7.94 ten ,8.32 den sattım.4 bin lot.Tukas aldım 4.59 dan.

Sattığım netaş tavan oldu ,tukas elimde kaldı.

Snap ve ahmet kardeş tukas meşhur borsaci cem cengiz okullu kardeşlerin.isfin ve parsan lari bitiriyorlar bunlar.Kendi şirketleri tukas yeni bir yukselis dalgasına girmiş mi dir ?

Ne dersiniz?

Sayfa 66/104 İlkİlk ... 1656646566676876 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •