Sayfa 86/104 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 681 - 688 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

hayırdır.....2.38 den gedik e aldığı 52 bin lota kar mı yazdıracaksın...5 kuruşa....

böyle böyle hesapları mı düzeltiyorsun....

sanki biraz yukarı gideyim diyor...
    bakalım...

sabah dedik...nasip miş...

5.  Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    sabah dedik...nasip miş...
    Yarın mı brüttten çıkıyor? Ne olur sizce ? Teşekkürler

brütten çıksın...
    olacağına varır....
    patron a bağlı.....
    dediğim gibi...sattığının üzerinde hiç yerine koymamış...ne diyeyim...
    adamın sattığı mallar bir o yana bir bu yana savruluyor...
    yaklaşık 1.5 milyon tl lik mal yani 500 bin lota yakın...
    1.70-1.50 aralığından yerine koysa şirketten kazandığından daha çok para kazanır...
    yok ben 1.00-1.20 den koyacak sa ozaman şirkette 2 yılda kazanacağını burada 6 ayda kazanır...
    yap hesabını..daha ne diyeyim...bende şirket sahibi olsam öyle yapardım...mantıken....
    onun için brütten nasıl çıkar ne yapar onun için önemi yok...

bir zamanlar bi atpet tahtası vardı...
    adam şirketini %90 halka açmıştı...tahtayı ve şirketi bıraktı dolandırıcılara..
    sonuççç....
    bir gün geldik ki tahta kapalı...
    neden mi bilanço göndermemiş...
    ama sonra ne mi olmuş..
    şirketin muhasebecisi bile bırakıp kaçmış şirketi başım belaya girmesin diye..
    .onun için bilançoyu yapacak adam yokmuş...düşün...
    firma çalışanları bile işi bırakmış firma 3 aydır kapalı imiş fakat bundan yatırımcının...bırak yatırımcıyı borsanın bile haberi yokmuş...
    o zamanlarda bu forumda pazarlıyorlardı senedi...sonuç...
    sonuç mu...
    sonuç şu biz daha çokkkk..ama çokkk operasyonlar yeriz...hemde hissettirmeden...

7. Beklemeden satmalı o vakit. Gip pazar çalışma şartlarından da olumsuz etkilenecek değil mi? 5-6 tarihinde görmediği fiyatlardı. Satmalıydık . Çok büyük hata ettik

Alıntı Originally Posted by Gün57 Yazıyı Oku
    Beklemeden satmalı o vakit. Gip pazar çalışma şartlarından da olumsuz etkilenecek değil mi? 5-6 tarihinde görmediği fiyatlardı. Satmalıydık . Çok büyük hata ettik
    Ben sat veya al için söylemedim...
    Sakın...ben aldırmadığım bir senet için hayatta al veya sat diye tavsiyede ve yönlendirme bulunmam..hayatta yapmam..eski yazılarıma bak hiç al demişliğim yok....ben geçmişi yorumladım..
    Dün tahtaya baktım izledim tahtayı o gün için biraz gidecek yorumu yaptım. Al demedim demem...sonrada öğleden sonrada nasipmiş dedik..yorum o günlüktü...
    Brütten çıkınca ne olur diye sormuştun bende fikir beyan ettim...içimden geleni söyledim..
    Birde 4 kasımda uygulanacak tebliği okuyup yorumladım..ve tam olarakta gip te nasıl olacak yada nasıl uygulanacak tam olarak anlamışta değilim....
    Atpet örneğinide borsanın nasıl bir yer olduğunu anlatmak istedim ondandır..yoksa rodrigo için demedim...

Sayfa 86/104 İlkİlk ... 3676848586878896 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •