Sayfa 87/104 İlkİlk ... 3777858687888997 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 689 - 696 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

Birde vebal var...
    Aman anlattığımdan sakın o sonuçları çıkarma...tamamen benim fikirlerim..
    Amann...sakın....veball...
    Her senet alınır satılır yeter ki fiyat ve zaman denk gelsin...
    Bilseydik hareket başladığında hisseyi erkenden 2.85 lerden satmazdık...

Birde içimden geldi söylemek istedim..
    Ahmet32 sen konuş o kadar sonra sus..
    Ama içimdeki bir ses başka bir nicle aramızda diyor bana...

2. Uzun zaman önce güvendiğim birisi vasıtasıyla aldım. Tıpkı buradaki ahmet32 gibi inandırıcı bir şekilde ikna etti. 6 ları gördüğünde rahatsızdım ilgilenemedim. Kısacası manüplatif bir hissede kandırıldım. Sayın snap siz herzaman doğruyu söylediniz. Bu nedenle sizin fikrinizi almak istedim . Kesinlikle vebal altında değilsiniz. Vebal alanlar belli ve onlar Allah katında karşılıklarını görecekler. Teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için.

3.  Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    Birde vebal var...
    Aman anlattığımdan sakın o sonuçları çıkarma...tamamen benim fikirlerim..
    Amann...sakın....veball...
    Her senet alınır satılır yeter ki fiyat ve zaman denk gelsin...
    Bilseydik hareket başladığında hisseyi erkenden 2.85 lerden satmazdık...

Birde içimden geldi söylemek istedim..
    Ahmet32 sen konuş o kadar sonra sus..
    Ama içimdeki bir ses başka bir nicle aramızda diyor bana...
    Bence içinde ki his dogru söylüyor yeni kurbanlar için coktan yola cıkmıstır. Ah snapp nasılda dinlemem sizi ☹ï¸

4. investingde pazarlamaya başlamışlar bile

Tepki bile vermiyorsun ya çık yukarı..yada ver aşağı....niye mal dolandırıp duruyorsun....sabah yukarı yap 7 vrta 8 kademe..sonra akşam kapanışta tekrar başladığın yere geri dön....
    Hep aynı...
    Gedik...halk...ak...osmanlı...hepiniz aynı kaba işiyorsunuz....sıktınız....
    Yükselemiyorsan düşersin..kuralı devreye girer...zaten herkes ekrana bakarken biraz hatır soruyor zaten....
    herkes bir ürkek...tahta sağlam dursa yada gözükse herkes biraz mal alıp ortalama düşürecek ama. o görüntüyü bile vermiyor...
    Sen oyakan bakalım..gelir birisi al bakalım der...alırsın başıns belayı...

Arasıra düşünüyorumda ...herşey 6 larda satılan o bahsedilen 200 bin lot mu...sen tahtada operasyon yap...bu senaryo yu düşünme....bu arada 200 bin lot ta 6 tl den 1.2 milyon tl ediyor...iyi imiş para..

Tahtanın piyasa yapıcısı piramit men. bile takasında mal kalmadı...
    Patron hala seyrediyor....

kimsenin bilgisi yok mu 4 kasımda uygulanacak tebliğ rodrigoyu nasıl etkiler diye...

tam leşçi imişsiniz....
    ölü tavşan sıçramasına bile izin vermediniz...
    bu bana 1.80 e doğru hareketini hatırlatıyor...
    anlaşıldı...bu kağıt 2.00 altına salınacak..1.70-1.80 ....altı kötü duruyor...1.20 ler
    inşallah yanılırım...

b) Rodrigo Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. (RODRG) pay piyasasında gerçekleştirilen piyasa dolandırıcılığı niteliğindeki
    işlemlerde sorumluluğu bulunan aşağıdaki tabloda yer alan kişiler hakkında 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu’nun (SPKn)
    107/1 maddesinde tanımlı "Piyasa Dolandırıcılığı" suçu kapsamında işlem yapılmak üzere, 6362 sayılı SPKn’nun 115 inci maddesi
    uyarınca Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunulmasına karar verilmiştir. (Bknz. 3. İşlem Yasakları)
    Suç Duyurusunda
    Bulunulan Şahıs MKK Sicil No
    Suç Duyurusuna Neden Olan
    Eylem
    Eylemin Aykırılık Teşkil Ettiği
    Kanun Maddesi
    Sedat DEMİR 30420618 RODRG pay piyasasında
    gerçekleştirilen işlemler
    6362 sayılı SPKn’nun 107/1
    Celal KARATAŞ maddes

[QUOTE=snap;3820539]b) Rodrigo Tekstil Sanayi ve Ticaret A.Ş. (RODRG) pay piyasasında gerçekleştirilen piyasa dolandırıcılığı niteliğindeki
    işlemlerde sorumluluğu bulunan aşağıdaki tabloda yer alan kişiler hakkında 6362 sayılı Sermaye Piyasası Kanunu’nun (SPKn)
    107/1 maddesinde tanımlı "Piyasa Dolandırıcılığı" suçu kapsamında işlem yapılmak üzere, 6362 sayılı SPKn’nun 115 inci maddesi
    uyarınca Cumhuriyet Başsavcılığı’na suç duyurusunda bulunulmasına karar verilmiştir.
    Suç Duyurusunda Bulunulan Şahıs

Sedat DEMİR

Celal KARATAŞ

Sayfa 87/104 İlkİlk ... 3777858687888997 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •