Sayfa 95/104 İlkİlk ... 45859394959697 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 753 - 760 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

1. Sadece o arsa 5 milyon dolar yapar
     Alıntı Originally Posted by Enes SENCER Yazıyı Oku
    Sayın forum sakinleri öncelikle iyi akşamlar dilerim, şirketi incelerken faaliyet raporlarında cevabını bulamadığım bir soru var. Şirket merkezinin bulunduğu arsa şirkete mi ait acaba, bilgisi olan varsa yanıtlarsa sevinirim. Teşekkürler.
    SM-A207F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

Teşekkürler sayın Joker75.Bilançolarda duran varlıklar kısmı 1000 m2 alan için 1.4 m civarında gösterilmiş. Emin olmadım dolayısıyla.
    Yukardaki beyanlarım yatırım tavsiyesi olmayıp, şahsi fikir, deneyim ve öngörüleri ihtiva eder.Herkese bol kazançlar.

3. Arsaya insaat yapsa 900 metre kurulum verirler yani bir kata 15 daire olur netde 5 kat imar alsa 75 daire yapar 500 binden satsa tanesini 37.5 milyon iyi para istanbulda 1 yilda 20 avm de magaza ac olsun marka ve piyasa degerin 50 milyon dolar kral biziz

4. Ha bunlari niye yaziyorum malesef herkes patron olabilir ama patron kalamaz guneslide avm magazasi aciyosun atdigin kapa bak nato mermer nato kafa yazasana kardesim faliyetlerimiz tam hizla artdirip yeni magazalar acma arayisindayiz yada yabanci ortak geliyo falan filan dunki mavi jeans senin kadar degildi guzel reklam guzel calisma bugun 800 milyon dolari gordu mavinin piyasa degeri saka gibi sen hala satdigim mali 10 kademe asadan nasil alirim ayip ya 500 bin yeni hesap acilmis borsada gun bugun daha nediyim lafin tamani aptallara anlatilirmis yap artik sovunu arkana yaslan mubarek

5. Vaybe koskoca bahadir karlidag rodrigoda ne ariyo acaba bu adam girdigi kagidi 20 kat yapmadan birakmaz cok buyuk gelismeler olacak haberimiz yok

baksen haberin yok...
    ama maaşallah....
    neyse inşallah dediğin olurda dediğin fiyatlara satar çok para kazanırsın..

7. rodrigo toplamayi düşunüyorum .
    hisse hakkinda bilgisi olan varmi
    yorum isterim.
    2.20 den topladigim kapital hold leri dun 4.78 maliyetle sattim.
    rodrigo iyi gozuktu bana bayadır takibimdeydi.
    buralar alış icin uygun gibi.

SM-G925F cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Toplanicak mal yok tek sorun orda bende alicam 300 bin lot ama 3 tavan olmadan alamam oda isime gelmiyo savasip duriyoruz hadi hayirlisi

Sayfa 95/104 İlkİlk ... 45859394959697 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •