Special Days Image
Sayfa 73/104 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 577 - 584 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

1. Alyatci kardes prizma emin olmadigim kagidi almam..😊

2.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    Alyatci kardes prizma emin olmadigim kagidi almam..��
    Sen öyle diyorsan o zaman bosveriyorum przma yi .Cemas i 1.22 den satmistim. Dün 1.16 kapattı. 1.12 ye alis yazayım o zaman .Çünkü cemasta brut takas pazartesi gunn son gün.Salı günü normal yasaksiz işlem görmeye başlayacak .

Ahmet kardeş kaplamine ben soğugum .Ayhan Ozturk çok dillendirdi sosyal medyada.Sosyal medya da 6azilan hisseler % 20-30 gidip, % 100 düşüyor .

Sosyal medya fenomenleri yüzünden dardanel ve frigo aldım elimde patladı .Boşver onların kagitlarini.

Tekrar Sagolasin Ahmet kardeş.

3. eyvallh..frigo da iyi..beklentisi var..duyumum o yonde😊hemen yarin degil..

4.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    eyvallh..frigo da iyi..beklentisi var..duyumum o yonde��hemen yarin degil..
    Ahmet rodrigo ların kalanlarini da sattım.6.00 nin aşağısına sakınca dayanamadım korktum sattım.Rahatladım.Ama bir yandan da bana nasıl sattirdi bu dedim.Operasyon bitince taban olur diyordum .Olmadi ama yeter olsun rodrigo .Artık ister 10 olsun bir daha girmem .

5. 😊kazandinsa soru yok dostum..gerisi tefarruat..duzeltme olacak normal..fırsatlar bitmez borsada..

6.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    ��kazandinsa soru yok dostum..gerisi tefarruat..duzeltme olacak normal..fırsatlar bitmez borsada..
    Sağol Ahmet Karlı ayrılmış olsun rodrigodan.

7. Borsa sıfırdır

8.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    snap dostum agzimdan prizma sozu çıkmadı.yazmadim..kaplmn gelince ewet yazdim..gene yaziyorum gidecek insllh.brut girdi normal..rodide brut e girmiş di😊 ben kaplmn de sorun gormuyorum..cunku gunlukcu degilim..cemas gelince ewet buda cikacak..6 yi gorecek once..bugun yarin demedim..alinip unutun dedim,.alyatci ya cevsp verdim..snap dostum bu yazdiklarim benim görüşüm..nokta..istedigini yazabilirsin benim icin..cok rahatim.netsiz kardes satti Allah razi olsun dedi..bana bu yeter artar..unutma dan sor bakalim satabilmis mi rodileri netsiz kardes..demekki satilabiliyormus😊
    Ahmet32 abim şimdi söylemek istediğim şeyler var ama yazmazı zor oluryor bak şunu söyleyeyim ( Snap ) abimde en başından beri söyledikleri harfiyen doğru tahtada 3000 lotu verirken göbeğim çatladı. Daha fazla lot olsaydı kesin elimizde kalmıştı . ( lütfen birbirinizi kırmayın ikinizde güzel insanlarsınız.)

Sayfa 73/104 İlkİlk ... 2363717273747583 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •