Sayfa 72/104 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 569 - 576 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

1. iyide ispartali degilim ki😊o nerden cikti ahmet32 32 ispartali sandiniz galiba..Alem adamsin alyatci kardes😂

2.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    iyide ispartali degilim ki��o nerden cikti ahmet32 32 ispartali sandiniz galiba..Alem adamsin alyatci kardes��
    �� �� Bende anlam veremedim acıkcası böle Bi yazıya ��

Ahmet arkadaş..
    İyi güzel eyvallahta..
    Hakkını verdik..
    bi ara Kaplamin öneriyordun..
    Olmaz diyorduk...sabredin diyordun...dikkat diyordun..
    Bunlarıda görmek lazım...
    Bakmışsın taban taban gider...
    Bakıyorumda..borsada ne kadar üç kağıtçı varsa onun senetlerinin adını söylüyorsun...
    Kaplamin dedin cemaş diyorsun.
    Rodrigo desen oda..
    Prizma dersen oda...
    Nerede bir yakalayıpta öpen biri varsa dilinde....
    Cemaş .80 den 6.00 lara gitti sonrası malum tekrar .80 ler...
    Kaplamin 2 kere 7 leri gördü hali ortada..
    Rodrigo çıktığından beri operasyon yiyor 4.20 lerden 0.80 ler görmüş...
    3.85 lerden 1.12 ler görmüş...
    3.20 lerden 1.60 lar görmüş..
    2.90 lardan 1.170 ler görmüş...
    O zamalarda sosyal medyada gazlıyorlardı....
    Okadar ****lik gördük kü...
    Patronu bile 70 yaşındaki kadına bile 500 bin lotu 3.50 lerden kafasına vermiş ve bunlarıda aynı grupla yapmış...
    Patronu faliyer karından yapamadığını tahtadan daha fazlasını yapıyor...
    Öyle keklik avına benzemez bu işler...
    Bakma bulamadınız bir keklilk..yada bir banka fonu..ondan çıkıyor senet...
    Yani bu fiyatlardan rodrigo almak..
    Bossa ya...yünsa ya..atekse..mavi ye..
    Hatekse..hatta lüks kadifeye hakarettir...
    Yoksa senet umrumda bile değil..
    Yani burda 2 bin yada 3 bin lotla iş çevirmek...bak bakalım düşerken onu bile satarken alıcı bulamazsın...
    Yoksa neyin derdini yapacağım..
    dediğim gibi..1.50 lerden 120 bin lot işfin verip 10.ları gördük dert etmedik..
    Bizde bir sıkıntı olmaz...
    Derdi malı olan grup düşünsün...
    3 gün uğraştı alıcı gelmedi...
    Bugün gitti malını iş yatırımda park ettirdi...diğer aracı kurumlarından azar azar verdiki iş yatırımı alıcılı gösterdi..bizde yedik...
    Satamıyorlar.....satamadıkça karşılıkli fiktif alışlarla yukarı yapıyor...
    Herkezin kalbine göre verir inşallah

.

4.  Alıntı Originally Posted by Derya1116 Yazıyı Oku
    Neden memleketine bu kadar üstüne basa basa degindiniz cok ilginc ��
     Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    iyide ispartali degilim ki��o nerden cikti ahmet32 32 ispartali sandiniz galiba..Alem adamsin alyatci kardes��
    Ne bileyim Ahmet kardesim.32 Isparta öyle tahmin ettim.Yasin 32 demekki.Önemli değil .Duz Ahmet diyelim o zaman .

5.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    neyse her sey guzel olacak..nasibimizdeki olacak..her zaman yaziyorum..sabir sabir....bizi begenmeyenlerde olur..onlarda kendisine göre hakli...hisse alirken aceleci olunmiyacak..bir girecez tam.girecez ayni rodi gibi😊..snap a artik birsey yazmaya gerek kalmadi..3tl den beri hep ayni senaryo da..hala 2 leri 1 leri bekliyor..ati alan uskudari gecti..adam satti kar i cebine atti..ona gore satamazdik.😊..satilmazdi..
    Aynen Ahmet .Ama przma alayım mi birşey demedin.Rodrigo gibi 2 den 4 oldu 2 ayda .Brut yedi 1aylik.1 ekimde de brut bitiyor .

Almaya niyetliyim ne dersin?Sen bu grupları biliyorsundur .Cevabını bekliyorum.

Alıntı Originally Posted by alyatçı Yazıyı Oku
    Aynen Ahmet .Ama przma alayım mi birşey demedin.Rodrigo gibi 2 den 4 oldu 2 ayda .Brut yedi 1aylik.1 ekimde de brut bitiyor .

Almaya niyetliyim ne dersin?Sen bu grupları biliyorsundur .Cevabını bekliyorum.
    Bırak numarayı...
    Ne olduğun anlaşılıyor...
    Yatma salağa....
    Yemezler....
    Yapma...
    Ayıptır....
    Bu taktikler...

Seni yancı seni.

8. snap dostum agzimdan prizma sozu çıkmadı.yazmadim..kaplmn gelince ewet yazdim..gene yaziyorum gidecek insllh.brut girdi normal..rodide brut e girmiş di😊 ben kaplmn de sorun gormuyorum..cunku gunlukcu degilim..cemas gelince ewet buda cikacak..6 yi gorecek once..bugun yarin demedim..alinip unutun dedim,.alyatci ya cevsp verdim..snap dostum bu yazdiklarim benim görüşüm..nokta..istedigini yazabilirsin benim icin..cok rahatim.netsiz kardes satti Allah razi olsun dedi..bana bu yeter artar..unutma dan sor bakalim satabilmis mi rodileri netsiz kardes..demekki satilabiliyormus😊

Sayfa 72/104 İlkİlk ... 2262707172737482 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •