Sayfa 76/104 İlkİlk ... 2666747576777886 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 601 - 608 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

1. bu arada kaplmn inide not al..bana hatirlat..veya hatirlatirim😊

offff..
    .nezaman sattın...merak ettim....
    çıkacak tabiii....
    düşer 2.20 ye ..gider tabi.... 4.00 lere...
    şimdi alanlar ne yapacak...sen yüzde 100 kazanırken onlar maliyet bekleyecek...

yani alacaksın...geleceksin buraya yine bir gizem..yine haber var ayağı yapacaksın..

zaten niyet belli derim ozaman....sana mı söyleyeceği ne demek....o zaman lafını etmeyeceksin burada...
    niye yazıyorsun o zaman..niyet ne...

3. yanlis anlama ama senin anlama eksikligi mi var..alanlara burdan satin dedim zaten..en son dusmeden..satin firsat bitmez yazdim.bizi dinleyenler Allah razi olsun dedi..ne maliyetinden bahsediyorsun.satin dedigimizde 6550 kapattti..o gun..sendemi sorun bendemi anlamadim😊neyse kapatalim snap dostum...sen haklisin ..

Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    bu arada kaplmn inide not al..bana hatirlat..veya hatirlatirim��
    biz kaplaminin halka arzından tanışıyoruz...merak etme...
    firma güzel..alınır..alınır ama bu fiyattan değil...3.00 3.20 güzel fiyatlar...
    adamlar tahtayı *** etti...ırzına geçtiler defalarca ama bu sefer olmadı iş üzerinde yakalandılar...yoksa firmaya birşey dediğimiz yok...karamehmedin borsadaki tek firması...
    bence yazık ediyorlar senedi....
    yoksa al 3 lerden bekle...bak kimse birşey der mi....
    sen hala anlayamamışsın derdimizi

5.  Alıntı Originally Posted by Netsiz Yazıyı Oku
    Allah razı olsun ahmet32 abim tabikide senin emeklerinle .Yeni hisse önerilerinin takipçisi olacam.saygılar..
    satin dedikden sinra gelen cevap😊

6. rodi alan derya kardesim onada dedim SAT diye..yarisini satti..kendi tercihi😊

7. birde hissli kardes vardi bak o cevap ne yazmisim😊
    tarihe iyi BAK😊

ahmet32 said:
    10-09-2019 19:17
    hissli kardes dedigimiz gibi kaybetmessin dedik sukur kaybetmedin sende..yuzde 20 kardasin bugun luk..al sat işi sende artik.

8. simdi ben dostlari korudummu yoksa senin hayali sozlerinle zarar mi ettirdim..

Sayfa 76/104 İlkİlk ... 2666747576777886 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •