Sayfa 67/104 İlkİlk ... 1757656667686977 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 529 - 536 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

Tukaş gğzeldi bugün ama hep derim çok akıllı su okullu kardeşler...
    Zamanında işfin tahtasında galiple bile işbirliği yapmışlardı..mal takası yapıp kendilerine destek çıkmışlardı...iş fin i 9.50 lere vurdurttu..çok iyi bilirim.1.50 li fiyatlardan 2 sene önce 120 bin lotumu kaptırmıştım onlara serveti bıraktık oralarda....
    Tukaşta malına sahip çıkar sıkıntı yapmaz..bende çok baktım 4.58 de alsammı diye...sonra vazgeçtim..gittim yşak aldım..hiç değilse elde var dedim..

Adamlar tukaşı batıktan çıkardıkar..
    Bilşyorsundur belki..adam oyaktan bütün borçlarınıda çıkınca galiba 70 veya 80 milyona almıştı tukaşı...
    Sonra gştti işleasing e bütün makina ve bantları sattı..parayı alıp sonrada makinaları iş leasingren kiralama yöntemiyle geri alıp taze para yaptı kendine gitti o parayıda iş fin tahtadında 2 yıl mal topladı.. Birde oarayı orada 4 e katladı...böylece tukaş adama bedavaya geldi üstüne 2 katıda para geldi...
    Sonrada satış maliyetlerini düşürüp fabrikayı kara geçirmeye başladı...
    Bilançoya bakarsan geçniş yıl zararlarını 150 milyonun altına çekti ki bu zarar 300 milyobnar civarı idi..
    Bir tek öz sernaye galiba ödemniş sermayenin altında.....karı devsmlı hale getirirse güzel bir firma olur....bunları belkide biliyorsundur..

Biz anlatıyoruz ama sen nasılsa.0.10 veya 0.20 yukarıya satacaksındır nasılsa.
    Kar cebe yakışır misali

3. okullu kardesler parsanda ..parsan yukari cekmeden birakmazlar.saglam bir kagit dersen Alarko derim..5 den sonra hizlanir..tukas hakkinda guzel kagit..sabir gerekli..

4. tukas in dolasimdaki lot sayisi 58 milyon yanlis bakmadiysam..snap dedigi gibi alystci kardes sen al sat yapiyosun anladigim kadariyla..insllh kazanirsin..

5. cemaş icin de cok.sey soleniyor.brut yskalanmasaydi gidecekdi..eylulde hareket baslicak demislerdi..rodide olunca..ama cemas gidecek hemde guzel gidecek...nibas gibi😊

Brütü bırak tek fiyata yakalandı...
    Mecnun zamanında ırzına geçti kağıdın..
    Herkez çoçuk sahşbi oldu....
    Sahiplerinin yatacak yeri yok...çok beddya aldılar..çokkk ahhhh var üzerinde..

7.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    cemaş icin de cok.sey soleniyor.brut yskalanmasaydi gidecekdi..eylulde hareket baslicak demislerdi..rodide olunca..ama cemas gidecek hemde guzel gidecek...nibas gibi��
    Cemasta pazartesi 0.99 ortalama ile aldıydım tek fiyata dusunce .2 hafta bekleyecegim .Inşallah brut çıkışında operasyon devam eder.Cemasta alyatçi yiz.

8. Burası tam bir hisse Arge yeri oldu.

Böyle devam edelim arkadaşlar

Sayfa 67/104 İlkİlk ... 1757656667686977 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •