Sayfa 51/104 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon
Arama sonucu : 827 madde; 401 - 408 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

1. tıkır tıkır işliyor.izlemeye DEVAM..

Hayırlı bayramlar...
    Hayırlara vesile olur inşallah...

3. Hayirli bayramlar guzel dostlar..

4. @ahmet32 kardesim iyi güzel diyorsun ,hadi biz perşembe günü 4.90 dan alalım rodrigoyu ama bu rodrigo 1.70 ten 1 ayda 5.00 tl olmuş. Bu saatten sonra kim alır bu hisseyi?

4.90 dan aldığımız rodrigoyu biz kime satacağız?

5. kimin aldigini solesek spek oluruz veya tahtaci😊 yazilarimi takip ettiyseniz 3 den beri yaziyorum..cok sukur mahcup olmadik..gorunurde alici yok gibi..çünkü mal toplandi..az bir lot kaldi.. gorusumu soruyorsan bir fona devir olur..orasi beni ilgilendirmez..ben hedefime bakarım..6 yida 7 yide gorecek..daha ustude 8 ..4900 alabiliyorsan ben olsam alirdim😊kimseye al sat demedim..sadece snap kardes e al diye mecazi baski yaptim 3 tl den beri oda hakli eski rodrigo yu bildigi icin geri doner sandi..sesli dusunmeye devam edecegim..

6. alyatçı kardeşim hatirliyorsan bana tl zirvesini gectimi demistin..bende daha degil o zaman 4400 lerdydi..2 hafta olmadi daha 5 kapadı..satsan..gene yuzde 10 ustu..nasip artik.ne diyelim..

7.  Alıntı Originally Posted by ahmet32 Yazıyı Oku
    alyatçı kardeşim hatirliyorsan bana tl zirvesini gectimi demistin..bende daha degil o zaman 4400 lerdydi..2 hafta olmadi daha 5 kapadı..satsan..gene yuzde 10 ustu..nasip artik.ne diyelim..
    Dedim ahmet32 kardesim.Soylemesi ayıp 2.12 maliyetli 10 bin lotum var rodrigoda.

8. guzel dostum sevindim..demekki dsha cok kazanacaksin..sorun yok😊 bol kazançlar...

Sayfa 51/104 İlkİlk ... 41495051525361101 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •