Sayfa 82/104 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon
Arama sonucu : 829 madde; 649 - 656 arası.

Konu: RODRG - Rodrigo Tekstil

1. Ahmet nasıl toparlar mi rodrigo ?Ine cika 9 olur mu?

Hisseler twitter da pazarlanıyor.Ahmet eski speklrrden demek ki.Hissenette derya yi avladı sadece.Ben kar alıp sattım.

2. Snap abi bu tahtayı yutmuş en iyi bilen birisi olarak senin daha çok kazanmış olman gerekiyor. hislerimde yanılmıyorsam...

3. ahmet değil o Arif Zengin doğru ama gerçek adı Ahmet, dolandırdığın küçük yatırımcılar ahirette karşına çıkacak ahmet mi arif mi her ne ise . 1O TL olacak öyle mi ha bir de B grubuna geçecek. Arkadaşlar ahmet32 ye kesinlikle itibar etmeyin pazarlamacının ta kendisidir. Millete güya kar yazdırdı, senden başka kimse satamadı ki ahmett

4.  Alıntı Originally Posted by snap Yazıyı Oku
    Bütün mesela o borsagundemin bahsettiği o tepeden çaktığı denilen 150-200 bin lot mu idi....bu mu...operasyon çekiyorum diyorsun..bunu mu düşünemiyorsun...ya sen çakal görmedin .yada çakalın ta kendisisin de gücüne gitti senden önce çaktı diye ..
    çakala sormuşlar tavuk severmisin diye..
    Ne cevap verrmiştir acaba...
    Hocam size çok ama çok teşekkur ederim, tüm yorumlarınızı okudum. Keşke insanlar sizi tanıyıp okusaydı neler ile karşılaşacağını bilirdi rodrgda. 4 ayda çıktı 4 günde düştü. Kar yazmadı mı hisse yazdı, ancak arif zengin yani ahmet32 kimseye 1 lot bile sattırmadı. Dolayısıyla herkes zarar etti.

5. Defter değerinin 1,26 TL. olduğu ,doğru dürüst karlılığnın olmadığı ve günümüz şartlarında ,birçok karlı şirketin defter değerinin yarısı fiyattan işlem gördüğü düşünüldüğünde , bu hisse 1 TL. ye bile pahalı Şu an fiyatı 4,13 TL. ....Sermayesi düşük olduğu için, birileri hisseyi kolayca toplamış ,şimdi de fiyatını şişiriyor. Düşünmeden atlayan olursa , kısa vadede belki kazanır gibi olur ama sonra bütün birikimini kaybeder...............16 Temmuz 2019 da hisseyle ilgili bu yazıyı göndermiştim.Maalesef , sermayesi düşük hisselerde bu tür oyunlar hep oynanıyor.Çok dikkatli olmak lazım.Ben , bu yazıyı gönderdikten sonra 2 ay içinde hisseyi 6.50 TL. ye kadar yükselttiler. Şu an ise fiyatı 2.46 TL.

6. Sayın sizi takdirle takip ediyoruz. Haklı ve dürüstsünüz. Yorumlarınızı bekliyoruz

7.  Alıntı Originally Posted by Gün57 Yazıyı Oku
    Sayın sizi takdirle takip ediyoruz. Haklı ve dürüstsünüz. Yorumlarınızı bekliyoruz
    Sayın Snap

8. Bugün satanlar. Ak 82.491 lot;; gedik 23,627 lot;; garanti 22,329 lot;; şeker 15,341 lot;; oyak 10,857 lot;; diğer 20759 lot

Sayfa 82/104 İlkİlk ... 3272808182838492 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •