Special Days Image
Sayfa 102/308 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 809 - 816 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

1. Geçmiş yıllar kalemindeki bu miktarı temettü şeklinde verip , sonra da ortaklığa gidebilir

2.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Geçmiş yıllar kalemindeki bu miktarı temettü şeklinde verip , sonra da ortaklığa gidebilir
    Hisse içinde birikmiş hissebaşı 7 TL kar var ama hisse 4.5TL den işlem görüyor
    Cepteki 1 kuş daldaki 5 kuştan iyidir. Benim tavsiyemle alma,satma,tutma ; herzaman kendi kararını kendin ver.

3.  Alıntı Originally Posted by cvkaya Yazıyı Oku
    Hisse içinde birikmiş hissebaşı 7 TL kar var ama hisse 4.5TL den işlem görüyor
    Evet, kardeş. Ortaklık gerçekleşirse ayrılma hakkının en az 10 TL. olacağı buradan da anlaşılıyor.

4.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Geçmiş yıllar kalemindeki bu miktarı temettü şeklinde verip , sonra da ortaklığa gidebilir
    Arkadaşlar değerlemede elde edilen fiyat özsermayeye eklenir ödenmiş sermayeye eklenmez yani bedelsiz ve temettüye dahil edilmez,geçmiş yıl karlarıda değerlemeler arasındaki farklardan kaynaklanıyor..

....tahta bos

6.  Alıntı Originally Posted by mezedu Yazıyı Oku
    Arkadaşlar değerlemede elde edilen fiyat özsermayeye eklenir ödenmiş sermayeye eklenmez yani bedelsiz ve temettüye dahil edilmez,geçmiş yıl karlarıda değerlemeler arasındaki farklardan kaynaklanıyor..
    Doğru söylüyorsun , kardeş . ben , bunu düşünmemiştim. Sağol.

7. [QUOTE=Mosquito_;1669358]....tahta bos[/QUOTE
    Ansızın ortaklık haberi geliverirse , tahta , tavan- tavan giderek dolar.

yonetim kontorlunun verildigi Gyo satıldığı pek olmadi borsada, birtek atakule gyo biliyorum ismail tarman almıştır yuzde 51 i vakıflar bankasından .
    orta fiyat adaletsizliği olmuştur çünkü a ve b paylar vardi imtiyazlı. Burda oda yok her pay aynı deger olur cagri durumunda

Sayfa 102/308 İlkİlk ... 25292100101102103104112152202 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •