Sayfa 104/308 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 825 - 832 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by deep voice Yazıyı Oku
    Ayrıca toptan alıcaksın..birde perakende fiyatının üstünde alıcaksın peh ))
    Ben almam alanada karışmam
    siz toptan perakende isini de karistirmis gorunuyorsunuz sn. deep voice

# yatırım tavsiyesi değildir #

2.  Alıntı Originally Posted by hayek Yazıyı Oku
    sn. deep voice ben sadece durum analizi yaptim ! 4.5 TL olan hisseye 7 lira verirler demedim ?

+ en yakin banvit olayini hatirlayin. 3.5 liraya islem goren banvit daha aylar sonra 10 liralarin uzerine baska bir firmaya satildi. ( bazen piyasalar sitketleri degerleyemeyebiliyor bir cok sebepten)

Banvit in ticari faaliyetleri üreten ve satan bir şirket..Ayrıva Banviti alan firma çevermizdeki bütün ülkelere ihracat yapan bir firma.Ayrıca hammede maliyetleri türkiye gibi değil karıştırmayalım.pagyo sadece kira geliri olan bir şirket farklı bir durum

3. Bak arkadas sen 4.5 tan alıyomusun şimdi hisseyi
    hah bu perakende ben %17 misal bezciden alacam 7 den alacam öylemi

Banvit in ticari faaliyetleri üreten ve satan bir şirket..Ayrıva Banviti alan firma çevermizdeki bütün ülkelere ihracat yapan bir firma.Ayrıca hammede maliyetleri türkiye gibi değil karıştırmayalım.pagyo sadece kira geliri olan bir şirket farklı bir durum
    pagyo manav dukkani mi 😊 ankaranin akmerkezidir bir markadir ??

Bak arkadas sen 4.5 tan alıyomusun şimdi hisseyi
    hah bu perakende ben %17 misal bezciden alacam 7 den alacam öylemi
    siz bu isi manav hesabi yaptiniz ???

manavdan 4 liraya kg alacagima

halden 3 liraya kasa/kg alirim hesabi gibi

sirket satislari ne zamandan beri boyle oluyor ??? o zaman salak brezilyalilar 3.5 liradan banviti almak varken gittiler 10 kusur liraya aldilar hemde toptan

6. Hayek kardeş forumumuza hoşgeldin.Servet gyo. dan tanışıyoruz. Ben , servet gyo da beklemeyip 3 TL. den çıktım. Ben çıktıktan 5-10 gün içinde 4.60 TL. leri gördü. Sanki benim çıkmamı bekliyorlarmış. Neyse olan oldu. Sanirim sen onların canına okudun. Orada son paylaşımını okudum. Sanırlm 4,20 TL. lerden çıktın Hayırlısı olsun.Şimdi artık PAGYO cuyuz. Ben bu defa Pagyo da sonuna kadar bekleyeceğim.. Servet gyo. daki gibi erken çıkıp spsğini sevindirmeyeceğim.

bu saçma soruya verilen cevaplar gereksiz muhabbetler.

hakim ortaklar satarsa çağrı doğar.hakim ortak dediğimiz sirketin yuzde 75 ine sahip yani avm nin 75 ini almış olur yeni alici üstüne halka acik bir sirket elde etmis olur üstüne kurumak ve şeffaflık kazanır .
    yonetim kontrolü değişirse çağrı olur. çağrı olursa .satis fiyatı halka arz gibi iskontolu olmas değerlenmeye yakın satili r.
    adamlar enayi degil elindeki yönetmi verecek paylari mevcut piyasa değerinden versin.
    tamami 750 milyon değer üzeriden hakim ortak paylarini verse pay pasına 8.6 tl eder.
    hade pazarlik yaptı 7.5 a verdi al sana yuzde 65 getiri potansiyeli

Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Hayek kardeş forumumuza hoşgeldin.Servet gyo. dan tanışıyoruz. Ben , servet gyo da beklemeyip 3 TL. den çıktım. Ben çıktıktan 5-10 gün içinde 4.60 TL. leri gördü. Sanki benim çıkmamı bekliyorlarmış. Neyse olan oldu. Sanirim sen onların canına okudun. Orada son paylaşımını okudum. Sanırlm 4,20 TL. lerden çıktın Hayırlısı olsun.Şimdi artık PAGYO cuyuz. Ben bu defa Pagyo da sonuna kadar bekleyeceğim.. Servet gyo. daki gibi erken çıkıp spsğini sevindirmeyeceğim.
    tsk ederim. srvette topu kucagina biraktim, bu saatten sonra onlari nasil eritir gorecegiz?

pagyo'da yeni degilim 4.33 maliyetli bir miktar pozisyonum var ama firsat kolluyorum yeni pozisyonlar icin. genel piyasa sartlari biraz karisik, ozellikle yurtdisi piyasalari duruma gore burda pozisyonu full yapacagiz

Sayfa 104/308 İlkİlk ... 45494102103104105106114154204 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •