Sayfa 124/308 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 985 - 992 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by dividend Yazıyı Oku
    3 avm işini ben olumsuz olarak değerlendirmiyorum. Cepa ile kentpark birbirine rakip olmaktan ziyade tek başlarına çekecekleri müşteriden daha fazlasını çekiyorlar. Toplam müşteriyi /2 olarak da değerlendirmemek gerektiğini düşünüyorum her ikisinde de farklı zaman geçiriyor insanlar. Şöyle ki tek başına olsalar 10 müşteri gelecekken bu şekilde 15 müşteri geliyor ve bu 15 kişinin bireyse olarak içeride geçirdiği zaman daha az olsada ortalama geçirilen zaman*15 kişi dersek totalde daha fazla zaman geçiriliyor.
    Bence biri eskişehir yolu şehrin batısına gidenlerin yönü...dünyada büyüme hep batıya doğrudur.
    panora şehrin kuzeyinde ve etrafındaki konutlara hitap ediyor .panora nın pastası bölünür kanımca

2. Ne oluyor böyle? Aşağı saldı bi panik yapanları topladılar geri yukarı çıkışta. Ytd.

hisse.net kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

3. Patron satışı bence

4. Bugün büyük yatırımcı 5,20 ortalamayla yüklü alımlar yaptı.. Şu aralar ise , diğer toplayacaklarını ucuzdan alabilmek için ufak satışlar yaparak fiyatı aşağıya çekiyorlar. Seans sonu ve diğer günler yükselişn süreceğini tahmin ediyorum.

5.  Alıntı Originally Posted by By Akıl Yazıyı Oku
    Bugün büyük yatırımcı 5,20 ortalamayla yüklü alımlar yaptı.. Şu aralar ise , diğer toplayacaklarını ucuzdan alabilmek için ufak satışlar yaparak fiyatı aşağıya çekiyorlar. Seans sonu ve diğer günler yükselişn süreceğini tahmin ediyorum.
    5.00 üstü kapatırsa iyi
    dükkan sahibi öğleden sonra koydu lotları
    4.60 lara oturmazsa iyi önümüzdeki günler
    yarısını verdim öğlen yarısı kaldı bereket versin

aynı tarihlerde dağıtırsa temettü içinde hala 40 kuruş altı altı olacağını öngörüyorum

6. vallaha sataram köyü hAA diyor amcam

7. yusufu tanımayan varmı

8.  Alıntı Originally Posted by Aremak Yazıyı Oku
    Kar artışı farklı algılandı. Hisse fiyatındaki bu seviyede artışı satış fırsatı olarak kullanmak mantıklı olabilir. Faaliyet karında ciddi bir fark yok. Gayrımenkul değer artışı bilançoda kar olarak yansıdı. 1-2 ay önce açıklanan gayrımenkul değerleme raporundan zaten belliydi bu durum. Sığ bir hisse olduğundan fiyata etki etmek nispeten kolay oluyor. Durumu net bilmeden bilanço rakamına bakıp girenler sebepli bir yükselmedir diye düşünüyorum. Dikkatli olmak lazım.
    Kişisel görüşlerimdir, yatırım tavsiyesi olarak almayınız.
    %17-18 artacak bir durum yoktu maalesef. Umarım yüksekten giren olmamıştır aranızda. Temettü açıklandığında ve temettü dağıtıldığında yine değişik hareketler yapıp sonrasında uzunca hareketsiz beklemeye geçecektir. Her zaman için gayımenkul alıp kiraya vermekten iyidir Pagyo hissesi almak. Ancak fiyat beklentinizi temettü x 10 olarak tutmakta fayda var.

Sayfa 124/308 İlkİlk ... 2474114122123124125126134174224 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •