Sayfa 141/308 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 1,121 - 1,128 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    21 milyon nakiti var , 4 ayda toplayacağı kira 20 milyon tl civari etti mi 41 milyon ivir zivir nisan sonu hepsi dağıtılabilir en gec. suda olabilir nisan 15 ilk taksit mayıs 15 2.taksit gibi.

tek seferde ödenmesi dah yüksek nisan icinde.
    Benim tahminim sizinkine göre 1 ay gecikmeli olacağı. Ama herhalde Mart ayında ödeme için para olmadığında herkes mutabık.
    - - - - - - - - - -- - - - -- -- - - - - - - - - -
    Winter is coming...

her sekilde mart 24 den once zaten dağıtılmaz kanun geregi
    zaten gk sonrası nisan hemen , kar nisanda dağıtılir başı sonu 1 veya 2 taksit kabul edilebilir süreçler.Sirket isterse kardeşim ben yuzde 75 ini tahhut ettim bunu dağıtacagim dese kimse gik çıkarmaz buna rağmen yuzde 90 üzeri kar dağıtıyor , şimdi zamanını beğenmeyenler burun kiviranlar var ayıptır.

Alıntı Originally Posted by Mosquito_ Yazıyı Oku
    her sekilde mart 24 den once zaten dağıtılmaz kanun geregi
    zaten gk sonrası nisan hemen , kar nisanda dağıtılir başı sonu 1 veya 2 taksit kabul edilebilir süreçler.Sirket isterse kardeşim ben yuzde 75 ini tahhut ettim bunu dağıtacagim dese kimse gik çıkarmaz buna rağmen yuzde 90 üzeri kar dağıtıyor , şimdi zamanını beğenmeyenler burun kiviranlar var ayıptır.
    milyonlarca tl kazanip 1 tl temettü vermeyen şirketler gyo lar var.
    Bu gyo da iskonto en fazla yuzde 25 olmali piyasadaki bir cok gyo dan farkı konumda .sinpas vs gibi mide bulandirici yapisi mali tablosu batak degil. tek mülk hersey net

4. evet aslında kendimizi şanslı bulmalıyız pagyo ortagı oldugumuz için...koskoca bist de adam akıllı temettü ödeyen bir akmerkez var bir de akiş...sonucta 1 ay eksik yada fazla temettümüz ödenecektir...sabretmeye devam...düşüşler alım fırsatıdır bence artık...

5. Unuttuğunuz yggyo var birde...Yatırım yapmak için para biriktiriyor..205 m nakit var sene sonu itibarı ile 110 m dağıtıcak
    satın alma için pagyo düşünmezler zannedersem

yatırım tavsiyeside değildir

6. Bence , geç verse daha iyi. Çünkü temettü beklentisi hisseyi canlı tutar. Temettüyü verince beklenti bittiğinden aşağıya salabilir. Oysa , geç verirse tam aşağıya salacağı sıra , ortaklık konusunda bir takım haberler gelmeye başlayabilir.. Hisse yeniden yükselişe geçer.Böylece sürekli bir yükseliş trendinde hareket edebilir.
    Son düzenleme : By Akıl; 03-03-2018 saat: 19:03.

ankamall in ve otelin sahibi yeni gimat gyo 0.74 pd/dd çarpanı ile islem görüyor buna gore panora gyo nun olması gereke n değerde aynı çarpanlarla 7.70 tl lerde .hemde yeni gimat imtiyazlı hisseler var patronda .
    borsada panora gyo olmasi gerken yerden cok uzakta

8. tamamı halka açık o şirketin ..genel müdürü A hissesi olanların oy birliği sağlıyor sanırsam .birden fazla A hissen bile olsa 1 oy hakkın oluyor . piyasa fiyatlamış dışarıdan bilmediğimiz şeyler olabilir birebir karşılsştırmak zor..Halen bir otel daha yapabilecek inşaat alanı mevcut..pagyo daha iskontolu olabilir..yggyo da herkes patron

Sayfa 141/308 İlkİlk ... 4191131139140141142143151191241 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •