Sayfa 225/308 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 1,793 - 1,800 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by Muallim Yazıyı Oku
    Ben hep burdayım...Temettü veriminde ilk 10 içinde ama fazla tanınmıyor...!Çok önemli değil,aldım yatıyorum...Düşse de,çıksa da umurumda değil...!Alacağım temettü yeter bana,diyenler, yazsa da olur yazmasa da...
    Uzun vade yatırım portfoyüme katacak yeni şirket arıyordum. Pagyo güzel adaylardan bir tanesi bence. Primli tabi şuan.
    syg.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzuluk-AKYAZI
    Gönderi
    225
     Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    Uzun vade yatırım portfoyüme katacak yeni şirket arıyordum. Pagyo güzel adaylardan bir tanesi bence. Primli tabi şuan.
    syg.
    Neye göre primli,temele göre mi,tekniğe göre mi? Temele göre çok ucuz olduğuna göre,martta da temettü vereceğine göre;bence tekniğin pek önemi yok...Siz de marttan sonra alabilirsiniz...Saygılar.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzuluk-AKYAZI
    Gönderi
    225
    2013'te dolar kuru 1,90 iken 4,70 tl fiyatla halka açılan PAGYO...Ne hallere düşürmüşler seni..!! Defter değerin 11 tl..Halka açılışta sana ödenen dolar bazlı fiyatın 14 tl...Sürekli kar ediyorsun ve ciddi temettü ödüyorsun...Hala yatmaya,yatırımcına zarar ettirmeye devam mı edeceksin..?!!
    Bu paylaşımın hatırlanması gerek...

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
    ...Siz de marttan sonra alabilirsiniz...Saygılar.
    bende bunu kastetmiştim. Primli derken genel borsa rallisiyle ve temettü dönemine yaklaştıkça fiyat artmış. Temettü dağıttıktan sonrası alınması makul.
    Defter değerinin altında işlem görmesi dikkati çekmekte..
    Yatırımcı ilişkilerinden detaylı yatırımcı sunumu istedim. Bakalım dönceklermi
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzuluk-AKYAZI
    Gönderi
    225
    Sayın Trade Shark,benim gücüm olsa,8 tl'nin altına gelmesine asla müsaade etmem...Çünkü; kazancının % 75'ni nakit temettü olarak küçük ortaklarına dağıtan ve değerinin çok altında olan başka bir firma yok..!! Yazık ki gücüm yok..!
    Saygılar...

6.  Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    bende bunu kastetmiştim. Primli derken genel borsa rallisiyle ve temettü dönemine yaklaştıkça fiyat artmış. Temettü dağıttıktan sonrası alınması makul.
    Defter değerinin altında işlem görmesi dikkati çekmekte..
    Yatırımcı ilişkilerinden detaylı yatırımcı sunumu istedim. Bakalım dönceklermi
    Temettüden sonra fiyatı düşer mi sizce ?

Sent from my iPhone using Tapatalk

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Kuzuluk-AKYAZI
    Gönderi
    225
     Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Temettüden sonra fiyatı düşer mi sizce ?

Sent from my iPhone using Tapatalk
    Sayın Ayan09;2016,18 ve19'da temettüden sonra pek düşmemiş görünüyor...

8. sayın pagyo yatırımcıları, KAP ta bir haber var, kiralarda %29 indiirm yapılmış diye, kağıt nasıl etkilenir sizce? birde bu kağıdı sizce kaçtan almalıyız? 1000 lot alım yapmayı düşünüyorum, 6,25 falan iyi mi acaba? çok teşekkürler

Sayfa 225/308 İlkİlk ... 125175215223224225226227235275 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •