Sayfa 237/308 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 1,889 - 1,896 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

aylık takas

2. Benim elimde 1000 lot civarı var. Ne kadar temettü alırım ve hangi gün İtibari ile lot olması lazım. Bilen varsa cevap verirse sevinirim

3.  Alıntı Originally Posted by serdarozturk Yazıyı Oku
    Benim elimde 1000 lot civarı var. Ne kadar temettü alırım ve hangi gün İtibari ile lot olması lazım. Bilen varsa cevap verirse sevinirim
    Ne kadar ve ne zaman verecekleri daha belli değil, temettü tarihinden 1 gün öncesinden elinizde Pagyo bulunması yeterlidir....

4.  Alıntı Originally Posted by serdarozturk Yazıyı Oku
    Benim elimde 1000 lot civarı var. Ne kadar temettü alırım ve hangi gün İtibari ile lot olması lazım. Bilen varsa cevap verirse sevinirim
    Henüz belli olmadı, finansal rapor açıklandıktan sonra yönetim kurulu toplanıp genel kurula kar dağıtım ve tarih teklifi yapacak, genel kurul onayladıktan sonra belirtilen tarihte kar dağıtımı yapılacak, o tarihten 1 gün önce elinizde olması yeterli, kar dağıtımı bir kaç taksittede yapılabilir, her birinin dağıtım tarihinden önceki gün akşamı elinizde olan hisse miktarı kadar temettüye hak kazanırsınız

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Hosgeldiniz.
    Biz de sizi bekliyorduk.

Alıntı Originally Posted by serdarozturk Yazıyı Oku

6. Sn Zars ve Sn Adanalı Bilgi için teşekkür ederim

7. Mavi kuş da bir Arkadaş bedelsiz var diyor,kesin olacak diyor.....ilk benden duymuş olun diyor......

8. iyi de pagyo nun kayıtlı sermayesi 90 milyon ödenmiş sermayesi ise 87 milyon nasıl bedelsiz olacak...ayrıca yönetim kurulu benim bildigim kadarıyla yakın zamanda kayıtlı sermaye tavanını yükseltmedi nasıl olacak bu iş...
    Son düzenleme : konkasor34; 16-02-2020 saat: 19:52.

Sayfa 237/308 İlkİlk ... 137187227235236237238239247287 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •