Sayfa 238/308 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 1,897 - 1,904 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

1. katılıyorum, bedelsiz çok anlamlı değil, vermesin de zaten... tek risk bu sene temettüyü üçe dörde bölerlerse işin tadı kaçar....

Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    iyi de pagyo nun kayıtlı sermayesi 90 milyon ödenmiş sermayesi ise 87 milyon nasıl bedelsiz olacak...ayrıca yönetim kurulu benim bildigim kadarıyla yakın zamanda kayıtlı sermaye tavanını yükseltmedi nasıl olacak bu iş...

2. Siz olsanız PAGYO ve YGGYO alırsınız uzun vadeli yatırımcıysanız?

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    Istanbul
    Gönderi
    3,051
     Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    Siz olsanız PAGYO ve YGGYO alırsınız uzun vadeli yatırımcıysanız?
    ben terchimi pagyo'dan yana kullanırdım.
    “Sermaye piyasası, sabırsız kişiden sabırlı kişiye para aktaran bir araçtır". Warren Buffett
    "Don't be dazzled by the stock market.. It's a giant distraction" John Bogle

4. teşekkürler bilgi verdiğiniz için....

Alıntı Originally Posted by Trade Shark Yazıyı Oku
    ben terchimi pagyo'dan yana kullanırdım.

5. yıllardır pagyo dayım ama bu sene gimat da almaya başladım, gimat bir tık daha iyi bence en azından fazladan bir oteli var sanırım 5 yıldız diyorlar ayrıca anka mall daha kalabalık oldugunu söylerler hep ben ankarayı hiç bilmem bu arada...

6.  Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    iyi de pagyo nun kayıtlı sermayesi 90 milyon ödenmiş sermayesi ise 87 milyon nasıl bedelsiz olacak...ayrıca yönetim kurulu benim bildigim kadarıyla yakın zamanda kayıtlı sermaye tavanını yükseltmedi nasıl olacak bu iş...
    1 genel kurula bakar...

7. Bildirilen tabloya göre 60-65 kuruş arası temettü dağıtmalı. 62 milyon faaliyetten kar görünüyor, bilançoda netleşir. Ancak bilançodaki net karın 62 milyon değil en az 3-4 katı daha fazla gelmesi gerekir. Kabaca 350 milyon kar gözükmesi mümkün benim hesabıma göre.

8.  Alıntı Originally Posted by Aremak Yazıyı Oku
    Bildirilen tabloya göre 60-65 kuruş arası temettü dağıtmalı. 62 milyon faaliyetten kar görünüyor, bilançoda netleşir. Ancak bilançodaki net karın 62 milyon değil en az 3-4 katı daha fazla gelmesi gerekir. Kabaca 350 milyon kar gözükmesi mümkün benim hesabıma göre.
    Değerleme farkı 11 milyon civarı bilançoya giderler hariç bunun tamamı eklense bile 72 milyonu geçemez, sizin hesabı merak ettim açıklar mısınız

Redmi Note 8 Pro cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfa 238/308 İlkİlk ... 138188228236237238239240248288 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •