Sayfa 269/308 İlkİlk ... 169219259267268269270271279 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 2,145 - 2,152 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

1. 3 aylik kira geliri onemli degil varsin gitsin onemli olan mayis ayinda avm ler acildigi zaman kiracilar kiralari zorlanmadan odeyebilmeleri

2. Tavan

Sent from my iPhone using Tapatalk

3. Hadi bakalim artik yavastan acilma zamani yaklasiyor gibi. Akbati ilk kapatanlardan biriydi.

https://m.haberturk.com/son-dakika-a...665142-ekonomi

4.  Alıntı Originally Posted by tyson Yazıyı Oku
    Hadi bakalim artik yavastan acilma zamani yaklasiyor gibi. Akbati ilk kapatanlardan biriydi.

https://m.haberturk.com/son-dakika-a...665142-ekonomi
    Erken daha Haziran beklenmeli ama devlet izin verirse neden olmasın.. ama süreci uzatır vaka sayısını atttırır bu karar..

5. Haberde de 1 Haziran diyor zaten.

Bir de bir suru tedbir siralamislar. Belli sayida ziyaretci, termal kamera, mor otesi lambalar, vs.

Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Erken daha Haziran beklenmeli ama devlet izin verirse neden olmasın.. ama süreci uzatır vaka sayısını atttırır bu karar..

6. A1 in oyuncağı olmuş tahta yazıkki ne yazık dün 5,38 i gören kağıt ne olduda 4,83 e kadar düşüyor anlamak mümkün değil üstelik AVM ler açılıyorken

7.  Alıntı Originally Posted by akashi Yazıyı Oku
    A1 in oyuncağı olmuş tahta yazıkki ne yazık dün 5,38 i gören kağıt ne olduda 4,83 e kadar düşüyor anlamak mümkün değil üstelik AVM ler açılıyorken
    Su aktı yolunu buldu stresli olsada

Lenovo A1000 cihazımdan hisse.net mobile app kullanarak gönderildi.

8. Cuma günü merakımdan (15 Mayıs) Panoraya gittim, açılmış olduğunu düşünüyordum. Sadece Migrosun bulunduğu kattaki kapı açıktı, geçen sefer gidişime kıyasla ön tarafta daha çok araba yoğunluğu vardı, dış cephe dükkanlardan sadece Çırağan et lokantasının paket servisi ve kapı girişindeki dondurmacı açıktı ve içeride müşterisi vardı. Ateş ölçümünden sonra içeri girdim, Migros tam kapasite çalışıyordu ayrıca ayakkabı tamirciside açmıştı. Panoradan sonra karşı AVM olan OneTower a geçtim. AVM nin her katı açıktı, her yerini dolaştım, ebebek, decathlon ve bir telefon kabı satan yer açıktı, kendine göre müşterisi vardı, diğer yerler daha faliyete geçmemişlerdi. AVM lerde dikkatimi çeken şey hijyen konusuna çok büyük önem veriliyordu, kendimi rahat hissettim, OneTowerda hiç bir yere dokunmaya gerek duymadan tuvalete gittim...

Sizlerle gördüklerimi paylaştım... Sağlıcakla kalın...

Sayfa 269/308 İlkİlk ... 169219259267268269270271279 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •