Sayfa 273/308 İlkİlk ... 173223263271272273274275283 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 2,177 - 2,184 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by tranatula Yazıyı Oku
    Ya allah bismillah bakalim avm si uzun aradan sonra bugun aciliyor neler olacak bakalim zaten gyo furyasi var gitmeyen bi bu kaldı izleyelim bakalim ortaklar
    “Giden” gyolar ev dükkan yapıp satan gyolar bu kiralık gyo..... kira geliri yoksa kr yok... diğerleri yaptığını satınca para kazanıyor.. bir daha düşün istersen....

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Senin AVM bin de amk , tahta yapıcının da amk , su tahtaları adam gibi inceleyen bir kurum olsa , adam gibi cezalar olsa , bu hırsız dolandırıcı takımlarıda biraz azalsa biraz daha güvenilir olur ve insanlar yatırım yapar !!! Şu piyasada borsa kaç gündür yukarı gidiyor , bütün GYO lar yukarı gidiyor bu hırsızlarda bir kademeye alış koyuyor , sonra orayı silip aynı yere sağlam satıs koyuyor !! Resmen manipülasyon yapıyor !!! Şikayet etmek şart oldu !! İncelensin bakalım aynısını yapabileceklermi !!!

3. Duyarlı herkesi şikayete davet ediyorum arkadaşlar !.. Yazık ya insanlar parasını , emeğini koyup bekliyor o kadar zaman ! İki tane aç gözlü resmen suç işliyor ve insanları zarara uğratıyor !!!

4. Kimi kime şikayet edelim ki... sabır çekip beklemeye devam ne kağıtlar tavan yaptı aslında bu hafta yukarıya gitmek için uygundu ama maalesef olmadı...

5. Bu seneki temettü iki taksit mıydı arkadaşlar,...taradım bulamadım sanki üçüncü olacak diye aklımda kalmış..
    Son tavanı bozduktan sonra hisseyi mahfetti dangalak t.yapıcı..ille stop yapacak bize..işi inada sardık biz de

6. Son zamanlarda avm ye giden var mi?

7. Bugün iyi durdu sanki özellikle kapanışa doğru sanırım artık sıra pagyo ya geldi...yarın iyi olur umarım...en azından bu haftayı 5,50 üzeri kapatırız...

8. Yemin ederim bezdirdin Akmerkez Özak Özderici akiş vb hepsi az çok gitti sen hala bekliyorsun...temmuzda nasıl olsa 20 kuruşumuzu ödeyeceksin sonrası Allah Kerim...

Sayfa 273/308 İlkİlk ... 173223263271272273274275283 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •