Sayfa 274/308 İlkİlk ... 174224264272273274275276284 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 2,185 - 2,192 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

Duhul
    Feb 2017
    İkamet
    İstanbul-Rize
    Gönderi
    2,118
    [QUOTE=Hamitali;4534854]Bu seneki temettü iki taksit mıydı arkadaşlar,...taradım bulamadım sanki üçüncü olacak diye aklımda kalmış..
    Son tavanı bozduktan sonra hisseyi mahfetti dangalak t.yapıcı..ille stop yapacak bize..işi inada sardık biz de

https://www.kap.org.tr/tr/Bildirim/837141

2. taksit sayısı belli degil di ama 20 kuruş alacagımız kaldı...64 kuruş açıklamıştı 44 kuruşu 2 taksit halinde verdi bakarsın gerisi de 2-3 taksitte verir belli olmaz...size katılıyorum salak tahta yapıcı kagıdı mahvetti tavandan kafasına lotları yiyince dengesini kaybetti sanırım...çok degil 3 sene sonra buranın tahta yapıcısı ben olacam inşallah sadece sabır...

3. PAGYO Panora GYO A.Ş.

Alıntı Originally Posted by konkasor34 Yazıyı Oku
    taksit sayısı belli degil di ama 20 kuruş alacagımız kaldı...64 kuruş açıklamıştı 44 kuruşu 2 taksit halinde verdi bakarsın gerisi de 2-3 taksitte verir belli olmaz...size katılıyorum salak tahta yapıcı kagıdı mahvetti tavandan kafasına lotları yiyince dengesini kaybetti sanırım...çok degil 3 sene sonra buranın tahta yapıcısı ben olacam inşallah sadece sabır...
    Akmerkez bi saçmalıyo. Ne oluyo ki? Sanki yeni avm yapacaklar? Yada kaçak kat mı çıkıyorlar.. bizim avm onun yanında neredeyse yarı fiyatına geldi!!

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. Biraz giriş yaptık bakalım,zor bir tahtaya benziyo,temel teknik herşey yazılmış zaten...

5. hoşgeldiniz viop&, ayagınız biraz ugurlu geldi sanırım bizim ölü tahta biraz hareket etti sonunda....kapanış nasıl olacak bakalım...

6. Kapanış ellinin altında olur diye sinirlenip duruyordum..hayret!...
    Bunca sıkma bunaltma gayreti yakın zamanda temmettu ödemesi planladıkların icin olabilir mi? Patronlar ve spekler genelde en büyük payı almak için bu adiligi çokça yapıyor. Sonuçta adamın elindeki lot ne kadar çok olursa o kadar ödeme alacak. Hisse fiyatının bir hükmü yok. Hisseden kazanmak için acelesi de yok belli...zira endeks nereye gelmiş , XuGYO nerde...bu bir aydır aynı yerde.
    Önünün açılması için acilen aylık direncin üstüne atması dileğiyle

7. Özel Durum Açıklaması (Genel)A+ A-
    Özet Bilgi
    2. Taksit Temettü Bildirimi (düzeltme)
    İlgili Şirketler
    []
    İlgili Fonlar
    []
    Özel Durum Açıklaması (Genel)

Yapılan Açıklama Güncelleme mi?
    Hayır (No)

Yapılan Açıklama Düzeltme mi?
    Evet (Yes)

Konuya İlişkin Daha Önce Yapılan Açıklamanın Tarihi
    09/04/2020

Yapılan Açıklama Ertelenmiş Bir Açıklama mı?
    Hayır (No)

Bildirim İçeriği

Açıklamalar
    Yönetim Kurulu ikinci taksit tutarı ve zamanını belirlemiş olup, ilerleyen dönemler için taksit tutar, tarih ve sayısı değişkenlik gösterebilir.
    İKİNCİ TAKSİT HAK KULLANIM TARİHİ 13/04/2020, KAYIT TARİHİ 14/04/2020, ÖDEME TARİHİ İSE 15/04/2020 OLARAK BELİRLENMİŞTİR.

STOPAJ KESİNTİSİ BULUNMAMAKTA OLUP BRÜT NET TUTARA EŞİTTİR.

Toplamda 2.001.000 TL dağıtılacak olup hisse başına 0,023 TL ödeme yapılacaktır.

Saygılarımızla

TOPLAM TEMETTÜ TUTARI 1 ADET HİSSE BAŞINA ( NET=BRÜT)
    1. TAKSİT 36.540.000
    0,420
    2. TAKSİT 2.001.000
    0,023
    3. TAKSİT 17.661.000
    0,203

8. bir miktar daha aldık bakalım,hayırlısı

Sayfa 274/308 İlkİlk ... 174224264272273274275276284 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız