Sayfa 270/308 İlkİlk ... 170220260268269270271272280 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 2,153 - 2,160 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

1. Sn thinktank saolun bilgiler icin.
    Zaten Mayis sonuna kadar kira alinmayacagi icin anladigim kadariyla pek acele etmiyorlar.
    Dua edelim de 1 Haziran dan sonra hizli toparlansin. 2.5 aylik kayip artik cepte.

Bu arada ilk ceyrek bilancosu da cok gecikti.
    Genelde Mayisin 10 undan once geliyordu.

Alıntı Originally Posted by thinktank Yazıyı Oku
    Cuma günü merakımdan (15 Mayıs) Panoraya gittim, açılmış olduğunu düşünüyordum. Sadece Migrosun bulunduğu kattaki kapı açıktı, geçen sefer gidişime kıyasla ön tarafta daha çok araba yoğunluğu vardı, dış cephe dükkanlardan sadece Çırağan et lokantasının paket servisi ve kapı girişindeki dondurmacı açıktı ve içeride müşterisi vardı. Ateş ölçümünden sonra içeri girdim, Migros tam kapasite çalışıyordu ayrıca ayakkabı tamirciside açmıştı. Panoradan sonra karşı AVM olan OneTower a geçtim. AVM nin her katı açıktı, her yerini dolaştım, ebebek, decathlon ve bir telefon kabı satan yer açıktı, kendine göre müşterisi vardı, diğer yerler daha faliyete geçmemişlerdi. AVM lerde dikkatimi çeken şey hijyen konusuna çok büyük önem veriliyordu, kendimi rahat hissettim, OneTowerda hiç bir yere dokunmaya gerek duymadan tuvalete gittim...

Sizlerle gördüklerimi paylaştım... Sağlıcakla kalın...

2. Panora 1 Haziran'da kapılarını tekrar açıyor, tüm ortakların gözü aydın, yorumu olan var mı ? 3 aylık bir gelir kaybı olacak gibi, sonrası iyi olur inşallah....

3.  Alıntı Originally Posted by the pasha Yazıyı Oku
    Panora 1 Haziran'da kapılarını tekrar açıyor, tüm ortakların gözü aydın, yorumu olan var mı ? 3 aylık bir gelir kaybı olacak gibi, sonrası iyi olur inşallah....
    Sağlık olsun....

Sent from my iPhone using Tapatalk

4. ilk ceyrek kari nerdeyse gecen sene kadar.
    asil dusus ikinci ceyrek bilancosunda bizi bekliyor.

5.  Alıntı Originally Posted by tyson Yazıyı Oku
    ilk ceyrek kari nerdeyse gecen sene kadar.
    asil dusus ikinci ceyrek bilancosunda bizi bekliyor.
    Sn. tyson, ikinci çeyrek malum zaten diye düşünüyorum, Migros ve eczanenin kirası ile giderlerden sonra ne kalırsa o... esas 3. ve 4. çeyrek önemli, burdan gelen para ile bakiye temettüyü, kar payı dağıtım kısıtlaması kalkınca dağıtır diye düşünüyorum... Benim için esas soru 2020 karından 2021 temettisü ne karar olacak ve nasıl dağıtacak... Buda herhalde, 2020 nin ikinci yarısında doluluk oranı ve insanların AVM ye gitmesiyle, 2021 seyri ile doğru orantılı olacak herhalde...

Saygılarımla..
    Son düzenleme : thinktank; 29-05-2020 saat: 13:41.

6. Şirketin dünkü basın açıklamasından gözüme çarpan ilginç bir nokta...

'' HAVALANDIRMA SISTEMININ KULLANILMAYACAGI YASAM MERKEZINDE, DOGAL HAVA AKIMI ILE ZIYARETCILER TEMIZ HAVA TEMAS ILE EDEBILECEK. DOGAL HAVANIN ICERI GIRISINI SAGLAMAK UZERE ACILAN 32 BUYUK PENCERE ILE HAVALANDIRILACAK AVYM`DE, IKLIMLENDIRME UNITELERI CALISMAYACAK ANCAK TAVANDAKI CESITLI NOKTALARDA BULUNAN 32 PENCERE VE KAPILAR ACIK TUTULARAK ALISVERIS VE YASAM MERKEZI ICERISI DOGAL HAVA ILE HAVALANDIRILACAK. ''

Saygılarımla...

7. AVM lerin bu yıl durumu iyi değil maalesef şirketin şuanda kasada zaten nakiti yok. 20kurus temettüsünü Eylül sonuna kadar öder. 2020/6 aylık bilançoda 20milyon kar açıklar. 2021 yılında ise parça parça 45-50kurus arası temettü öder. Hisse fiyatı 5tl nin altina geldikçe kademeli alınabilir. Reelde bu fiyata bu AVM satılmaz ama burası borsa dibin dibin var. O yüzden hisse alımı için 4.75-5 civarı kademeli alınabilir. Yazdıklarım al sat tavsiyesi değildir.

8. Bence de 2021 sonuna kadar odenecek yaklasik 70-75 kurus temettu var. Avm nim calistigi her ay, yaklasik 4.5-5 milyon TL dagitabilir kar kasaya giriyor. Sizin hesaba yakin cikiyor.

Alıntı Originally Posted by mblbl Yazıyı Oku
    AVM lerin bu yıl durumu iyi değil maalesef şirketin şuanda kasada zaten nakiti yok. 20kurus temettüsünü Eylül sonuna kadar öder. 2020/6 aylık bilançoda 20milyon kar açıklar. 2021 yılında ise parça parça 45-50kurus arası temettü öder. Hisse fiyatı 5tl nin altina geldikçe kademeli alınabilir. Reelde bu fiyata bu AVM satılmaz ama burası borsa dibin dibin var. O yüzden hisse alımı için 4.75-5 civarı kademeli alınabilir. Yazdıklarım al sat tavsiyesi değildir.

Sayfa 270/308 İlkİlk ... 170220260268269270271272280 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •