Sayfa 185/308 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon
Arama sonucu : 2457 madde; 1,473 - 1,480 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

Duhul
    Mar 2017
    İkamet
    istanbul
    Gönderi
    6,825
     Alıntı Originally Posted by tyson Yazıyı Oku
    Sinan Aygun borsada satsa hersey guzel olabilirdi bizler icin
    Bu hacimle borsada satması 1 yıl sürerdi herhalde. Ama öteki türlü ne kadar sürecek, orası da muamma tabiki.
    Yazdıklarım yatırım tavsiyesi değildir.

2. Son zamanlarda avm ye giden var mi? Kalabalik miydi, insanlar alisveris yapiyor mu? Sahadan biraz bilgi alabilir miyiz?

3.  Alıntı Originally Posted by tyson Yazıyı Oku
    Son zamanlarda avm ye giden var mi? Kalabalik miydi, insanlar alisveris yapiyor mu? Sahadan biraz bilgi alabilir miyiz?
    Bilançoya az kaldı.

Sent from my iPhone using Tapatalk

4.  Alıntı Originally Posted by tyson Yazıyı Oku
    Son zamanlarda avm ye giden var mi? Kalabalik miydi, insanlar alisveris yapiyor mu? Sahadan biraz bilgi alabilir miyiz?
    Sayın Tyson, dün akşam üstü bir arkadaşımla Panorada buluştuk, fazla dolaşma imkanım olmadı ama gözlemlerimi sizlerle paylaşmak istedim:

Arabamı çok rahat park ettim, 1. katta yoğunluk fazla yoktu, gerçi geniş koridorlarda yoğunluk görmekte biraz zor, ancak dükkanlarda tek tük alışveriş yapan vardı, kiraya verilmemiş dükkan dikkatimi çekmedi. Koçtaşın ve Migrosun bulunduğu katta yoğunluk gözüme çarptı, gerçi ordada koridor eni dar, migrosta da kasaların belki %60-70 dolu idi... Dış ön cephede bulunan gıda sektörüne ait alanda yan yana üç ünite boş, ön cephede kötü bir görüntü sergilemiş, umarım en kısa zamanda kiraya verilir. Bu arada dış cephede yeni dükkancıklar için yerler yapılıyor. Garsonla yaptığım kısa diyalogda, Ankaranın çok boşaldığından bahsetti, şundan 20 gün önce AVM de ve caddede araç park edecek yer bulamıyordunuz dedi.

Umarım, uzakta olan forumdaşlar için bir nebze görüş aktarmış olmuşumdur...

Saygılarımla...

5.  Alıntı Originally Posted by thinktank Yazıyı Oku
    Sayın Tyson, dün akşam üstü bir arkadaşımla Panorada buluştuk, fazla dolaşma imkanım olmadı ama gözlemlerimi sizlerle paylaşmak istedim:

Arabamı çok rahat park ettim, 1. katta yoğunluk fazla yoktu, gerçi geniş koridorlarda yoğunluk görmekte biraz zor, ancak dükkanlarda tek tük alışveriş yapan vardı, kiraya verilmemiş dükkan dikkatimi çekmedi. Koçtaşın ve Migrosun bulunduğu katta yoğunluk gözüme çarptı, gerçi ordada koridor eni dar, migrosta da kasaların belki %60-70 dolu idi... Dış ön cephede bulunan gıda sektörüne ait alanda yan yana üç ünite boş, ön cephede kötü bir görüntü sergilemiş, umarım en kısa zamanda kiraya verilir. Bu arada dış cephede yeni dükkancıklar için yerler yapılıyor. Garsonla yaptığım kısa diyalogda, Ankaranın çok boşaldığından bahsetti, şundan 20 gün önce AVM de ve caddede araç park edecek yer bulamıyordunuz dedi.

Saygılarımla...
    Tatil mevsimi Pazartesi sanırım mesai zamanı içinde? Yoksa bu AVM kar etmez gibi duruyor.

Dükkanların boş olması en kötüsü düşük kira ile bile olsa dolu olması daha iyi...

6. Son zamanlarda bakıyorumda işlem hacmi hiç fena değil, güzel arz talep oluşuyor artık (düşüncelerim tabii iyi niyetli ;)), eskisi gibi değil... Halka açıklık oranıda ise %31, oda fena değil... Teknik analiz imkanları kullanılarak hisse analizi yapılacak kıvama gelmedimi sizce... ?

7.  Alıntı Originally Posted by Ayan09 Yazıyı Oku
    Dükkanların boş olması en kötüsü düşük kira ile bile olsa dolu olması daha iyi...
    Sayın Ayan09, AVM nin doluluk oranının pek düşük olacağını zannetmiyorum, faliyet raporunda durumu net anlarız diye düşünüyorum... Dış cephedeki üç ünitenin boş olması sadece benim acımdan algıda ve görüntede kirlilik yaratır diye düşünüyorum...

Saygılarımla...

8. Sn thinktank, elinize saglik, cok guzel ozetlemissiniz.
    Ankara'da tatile en cok giden kesimin yasadigi yerde, yaz ortasinda biraz tenha olmasi bence de normal.
    saygilar

Alıntı Originally Posted by thinktank Yazıyı Oku

Saygılarımla...

Sayfa 185/308 İlkİlk ... 85135175183184185186187195235285 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •