Sayfa 255/308 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305 ... SonSon
Arama sonucu : 2458 madde; 2,033 - 2,040 arası.

Konu: PAGYO Panora GYO A.Ş.

1.  Alıntı Originally Posted by mblbl Yazıyı Oku
    Ağustos ayında 4.20den almıştım ilk defa Sonra 4.80den sattım. Hisse 7tlye gitti çok pişman oldum sattigima. Sonra 6tl den ucuz diye aldım. Suriye operasyonunda 5.20 yi oldu maliyeti 5.85e düşürüp 5.90-6 tl arası sattım. Hisse şimdi 5.30. 65kurus temettü verecek almaya elim gitmiyor. Zararda çok insan var. Tahta yapıcılar kademeler boşken satışa yüksek lot yazıp hisselerin yükselmesinide istemiyor. Baskilaniyor burada algı operasyonu var. Dışarda hayatınızda Corona var diye evinizi arabanızı dükkanı bizi değerinin %30-%40 altında satar misiniz? Satmasiniz ama burası borsa algı korku var. Milletin elinden parasını alırlar. Neler gecmediki gezi olayları 17-25 Aralık, darbe girişimi, güneydoğu olayları, rahip olayi, doların 7tl olması, Suriye operasyonu şimdide Corona. Buda geçer her mal eserini bulur er yada geç. Nakitiniz varsa 5.40. 5.30 5.20. 5.10, 5,. 4.90, 4.80, 4 70 emir verin ve bekleyin geceleri rahat uyuyun.
    Yazdılar ya burada virüs var diye insanlar bir daha ömürbillah AVM’lere gitmeyecek sanki...

Sent from my iPhone using Tapatalk

2. Virusun %90 oraninda algi operasyonu oldugunu dusunuyorum. Gripten olenlerin sayisi coronayi fersah fersah gecti

3. haklısınız biraz da medya olayı çok abarttı bence de..ölüm oranı düşük ama yayılma hızı fazla gibi duruyor bu virüsün...güzel yerlere geldi hissemiz...nakiti olanlar için kademeli alım yapmak çok iyi olur bence...

4. 3ay sonra virüs falan kalmaz unutulur. Bu kadar iyi temettü veren borsada 10tane hisse çıkmaz. Yatırımcı için fiyatlar uygun bugün 4.70 gördü. 65kurusta temettü verecek. İnsanlar bu fiyata niye satar anlamak zor. Git evini arabanida sat o Zaman Corona var diye. Dükkan aldım 2ay boş dursa zararına satar mısın? Algiya oyuna gelmeyin malınızı simsarlara kaptırmayın para kolay kazanılmıyor.

5. 4.84 hisse fiyatı ile temettü verimi %13.3 çıkmış durumda.

6.  Alıntı Originally Posted by emektar Yazıyı Oku
    4.84 hisse fiyatı ile temettü verimi %13.3 çıkmış durumda.
    hisse fiyatı 6 tl iken 6 bin liraya 646 tl temettü verirken...şimdi 4.840 tl ye 646 tl temettü verecek..

7. 2008 krizinde paylaştığım yazı...

hisse senetlerinde akılların almayacağı mantıksız fiyatlar oluştuğunda sen olmayacaksın.
    tüm endeksler en kötüsünü dibin dibini gördüğünde sen olmayacaksın
    çünki sen ;
    O zaman piyasadan silinmiş ve her şeyini kaybetmiş olacaksın.
    o zaman sadece ayakta kalabilen ve nakiti olan hisse alımı yapacaktır.
    daha çok kafanı vuracaksın...

8.  Alıntı Originally Posted by Volna Yazıyı Oku
    Virüsün can aldığı ülkelerde , bütün avm ler boşaldıi bütün işyerleri kapandı, kiracılar hemen avm lerden tahliye oldu.

hisse net tamamen cahiliye forumu olmuş görmeyeli.
    Volna bak dediğin oldu dükkanların solunum fonksiyonları kötüleşti " böbrek yetmezliğine gider mi hasta?

Kesinlikle Yatırım tavsiyesi değildir.

Sayfa 255/308 İlkİlk ... 155205245253254255256257265305 ... SonSon

Yer İmleri

Yer İmleri

Gönderi Kuralları

• Yeni konu açamazsınız
  • Konulara cevap yazamazsınız
  • Yazılara ek gönderemezsiniz
  • Yazılarınızı değiştiremezsiniz
  •